Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MAJSTERKOWICZOM MECHANIKOM ODRADZAM wątek zamknięty Wymiana filtrów lpg banalna sprawa,każdy kto chociaż troche grzebie przy...
~Mechanik
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Polecam w 100%, prawdziwi fachowcy, w ciągu jednej wizyty zdiagnozowali...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lutego 2017

Awaria podczas podróży wątek zamknięty Jechałem z Gorzowa Wlkp. Do Gdyni na badania podczas dojazdu juz na miejsce...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

NIE POLECAM wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam wizytę w tym warsztacie. Umówiłem się na wymianę...
~Odradzam
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Szybko, sprawnie, pełen profesjonalizm.... Polecam wszystkim ...
~Q
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 października 2015

Polecam wątek zamknięty Gazowałem w zakładzie dwa auta. Astra F i Mazda 6 GG. Oba auta bez...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 maja 2015

Profesjonalnie i rzeczowo wątek zamknięty Świetne podejście do tematu, auto na gazie jeździ bardzo dobrze, po roku...
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2014

Manufaktura wątek zamknięty Warsztat w przydomowym garażu, ogólnie panujący nieporządek, wyposazenie...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2014

Profesjonalizm - klucz do sukcesu wątek zamknięty W moich kilkunastoletnich kontaktach z różnego rodzaju serwisami nie tylko...
~Waldek Januszczyk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 marca 2014

Profesjonalizm wątek zamknięty Duże pochwały dla tego zakładu. To co podobało mi się najbardziej jest tym że...
~RafAsia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 listopada 2013

Konrad - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam ten warsztat. Odwiedziłem wszystkie warsztaty zajmujące się...
~Konrad
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2013

Po prostu pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Panowie Barabasz są właściwymi osobami na tych stanowiskach! Po prostu...
~Marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

Jak narazie wzór do naśladowania wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z podejścia do klienta. Nie ma wciskania ciemnoty...
~Matthai_Nubira
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2013

PANU SŁAWKOWI COŚ SIĘ POKRĘCIŁO wątek zamknięty PANU SŁAWKOWI COŚ SIĘ POKRĘCIŁO WYROBIŁ SOBIE RENOME I TERAZ MOZE WALIĆ CENY...
~pytooon
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 maja 2011

Polecam wątek zamknięty Parę lat temu kożystałem z usług - p. Sławek montował instalacje - usługa...
~Janek Audi 2,8
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

Cena=jakość wątek zamknięty Ceny może nie najniższe, natomiast wykonanie najlepsze. Pan Sławek to nie...
~Właściciel Toyoty
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2013

Warto. wątek zamknięty Instalację zamontowałem latem 2011. Czwarte auto na gaz, New Beetle 1.8T...
~Adam Wosko
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

Polecam wątek zamknięty Panowie Barabasz są: kompetentni fachowi zaangażowani pomocni robią co do...
~zadowolony peugeot 307
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

L. Jędryszek - opinia wątek zamknięty Pełnny profesjonalizm i wyjątkowo przyjazne podejście do klienta....
~L. Jędryszek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

Polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Sprawdzilem wiele zakladow i kazdy byl przecietny. Odnioslem wrazenie, ze...
~M6
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40

postów

29

wątków

do góry