Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - ocena Spoko dostawca. Czasem nie ma internetu, ale jak już jest to dobry
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 30 grudnia 2023

Dariusz - opinia wątek zamknięty Od 3 tygodni próbuje się dodzwonić do in biura obsługi klienta celem poznania...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

umowa kserokopia wątek zamknięty widze ze ktos odpowiada wiec mam 2 pytania: 1) czy biallnet w dalszym ciagu...
~wojtek
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

Internet Pręgowo, Lisewiec i okolice wątek zamknięty Miało być szybko - termin instalacji, szybko - prędkość internetu a jest ZERO...
~Paweł71
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2016

internet wątek zamknięty korzystam z ich usług już kilka lat ,ponieważ na chełmie nie ma innej...
~shangal4
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2015

Internet wątek zamknięty W BN jestem od przeszło dwóch lat. Internet 100 Mbps , awarie i to...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

masakra wątek zamknięty Bardzo żałuję, ze skusila mnie ta niska cena. Najpierw przedluzanie ile sie...
~Magda
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

internet & tv w biall necie wątek zamknięty korzystam od paru lat, czasem zdarzy sie jakas drobna komplikacja ale ogolnie...
~JK
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lutego 2015

Pozytywnie wątek zamknięty Z usług BN korzystam od kilku miesięcy. Osiedle, na którym zakupiłem...
~Patryk
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

lipa wątek zamknięty dział obsługi klienta to dramat jakiś
~r
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 września 2014

nieucziwy dostawca wątek zamknięty przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Jest bardzo nieuczciwa, nie dostarcza...
~Chełmianka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

Z taka firma, to my do standardu europy sie nie zblizamy. wątek zamknięty Cenowo i zakresowo jak najbardziej ok, ale jezeli juz chodzi o jakosc...
~skolf
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lipca 2014

NIE polecam ! wątek zamknięty Słabe opinie są jak najbardziej potwierdzone. BOK na Morenie to jakaś...
~makrus80
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

.... wątek zamknięty Nie można odnaleźć hosta „SMPT”. Zweryfikuj poprawność...
~psikuta...
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

Nieporozumienie wątek zamknięty Jestem osobą w sile wieku, korzystałam w życiu z usług wielu firm...
~Alina Lasota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2013

zenada i tyle wątek zamknięty kontakt z BOK beznadziejny. Marketing dziala tylko tutaj - wymysla sam sobie...
~Karol
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2013

Obsługa masakryczna wątek zamknięty Może i oferta jest ok, ale jej realizacja pozostawia bardzo wiele do...
~Ania
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 października 2013

Tragedia - nie polecam! wątek zamknięty Jeżeli ktoś się zastanawia nad wybore Biall Netu to stanowczo odradzam....
~urzytkownik
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 grudnia 2011

A jak jest z prędkościami Bial Net wątek zamknięty Na stronie można przeczytać ze Bial Net oferuje łącze 21Mb/s Nie ma nic o...
aniuko
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2010

Internet - nie polecam, duza awaryjnosc !!!! wątek zamknięty Jesli masz mozliwosc unikaj z daleka. Internet w dzien masakra, wieczorami...
~Krzys
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
150

postów

86

wątków

do góry