Widok

Ginekolodzy z Zaspy

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Test pozytywny i rozterka- który ginekolog. W pierwszej ciąży chodziłam do Doeringa, ale ma wrażenie że teraz liczy sie dla niego ilość a nie jakość. Rodziłam w Wojewódzkim do wody ale dziecko 2 tyg przeleżało w szpitalu z powodu licznych zakażeń.
W obecnej sytuacji zastanawiam się nad Zaspą. CZy ma cie może jakiś kontakt do lekarza z Zaspy, który przyjmuje prywatnie bądż z NFZ?
Czy ma on aparat USG?
Prosze o pomoc, pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z zaspy polecam dr sokołowską = nie wiem czy przyjmuje ambulatoryjnie czy leczy tylko w szpitalu ale jest boska.Pare tyg temu rodziłam na zaspie i miałam kontakt z wieloma tamtejszymi ginekologami - dr sokołowska była najlepsza - super lekarz.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy ktos mogłby udostepnic nr tel komorkowego do dr Sokołowskiej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam "mojego" lekarza - Marka Branickiego. Tel. 601622842.

Fajny, normalny człowiek, przyjmuje prywatnie w czwartki w pasażu Lotnia na Zaspie, ma USG (chociaż nie jakieś supernowoczesne), zawsze jest pod telefonem.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Potwierdzam- Marek Branicki jest swietnym lekarzem prowadzacym. Oaza spokoju :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziękuję za namiary, a jakie są koszty wizyty u dr Sokołowskiej i u dr Branickiego? Czy długo się czeka na wizyte ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U dr Branickiego - 90 złotych, nie rejestruje się, tylko przychodzisz w czwartek o dowolnej godzinie (przyjmuje właściwie od rana do wieczora) i czekasz w kolejce.

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ech to pewnie długo sie czeka..... trudno wyruszam w czwartek
ok. 8 rano będzie juz? w którym to jest miejscu ta lotnia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przyjmuje od 8.30, nie czeka sie dlugo...
Lotnia jest przy ul. Zwirki i Wigory, niedaleko ETC.
TEz sie wybieram w czw rano :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam dr Branicki jest super

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
dr.Sokołowska wizyta 120 zł,przyjmuje prywatnie gdzieś o ile się niemylę na wzgórzu mickiewicza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A który miał zarzuty za pedofilię?

Sprawa trafiła już do sądu?


"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żaden z wymienionych, a co cię to tak interesuje?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr. Bereśniewicz - polecam wszystkim.
wizyta kosztowała mnie 60 złotych - miałam zrobione usg. przyszłam niezapisana, przyjął mnie bardzo dobrze, miło, otwarcie. byłam bardzo zestresowana widział to i uspokoił mnie. wszystko w jak najlepszym porządku.
na tabliczce przed gabinetem napisane jest że przyjmuje od 16.30 ale ja byłam o 15.15 i już był.

pozdrawiam serdecznie!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja równiez polecam Sokołowska ,jest super a to numer do niej do gabinetu 058 302 29 61
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Byłam u dr Branickiego, wybieraqm sie ponownie za tydzień. Wydaje się być bardzo kompetetntny i miły. Na razie zdecydowałam sie na niego.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sokołowska dobry specjalista i wizyta rzeczywiście kosztuje 120 zł tylko jest jeden ZNACZĄCY mankament ona nie ma w gabinecie USG więc trzeba zrobić gdzieś indziej na własną rękę a to kosztuje kolejne minimum 50 zł :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Bereśniewicz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również polecam dr Branickiego
mam dzięki niemu dwie zdrowe córcie :-)
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam, niedlugo przeprowadzam sie do gdanska, jestem w 7 miesiacu ciazy i szukam rozsadnego lekarza, ktory moze kompleksowo (usg ale musi byc dobre + wizyta) poprowadzic ciaze (pozostajace tyg.) ze wskazaniem do cc. i najlepiej przeprowadzic to cc. Warto zeby tematy IVF nie byly mu obce. Sporo wymagan :) Dzieki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzilam do Branickiego.Prowadzil mi ciaze. Jest ok. tylko drogi. Duzy plus,ze zna swoje pacjentki - ma chyba skubany swietna pamiec, bo bardzo duzo kobietek do niego chodzi zwlaszcza w ciazy.A kiedys chodzilam do jedenego kilka lat i caly czas pytal sie o nazwisko...Polecam Branickiego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Katarzyna Lenckowska
przyjmuje
nfz przychodnia mieckiewicza
nfz i prywatnie INVICTa
oraz prywatnie w Lotni

http://www.znanylekarz.pl/lekarz-25389-katarzyna-lenckowska-ginekolog-gdansk.php
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
OOO do dr Lenckowskiej chcę iść na USG w 16 lub 17 tyg, bo też słyszałam, że jest dobra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej!
Mam pytanie do pacjentek Branickiego.
Czy nadal przyjmuje na Żwirki i Wigóry 12 paw.4 w czwartki od 8.30 bez wcześniejszego umawiania się na godzinę?
Pytam na formum, bo nie mogę się do niego dodzwonic, a bardzo zależy mi na tym, żeby w ten czwartek byc u niego na wizycie.

Z góry serdeczne dzięki za pomoc!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak nic sie nie zmieniło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Branicki najlepszy!
Moja ciąże też prowadził , do żadnego ginekloga nie chodziłam z taką przyjemnością :) Miałam to szczęście, że miał akurat dyżur kiedy rodziłam , jeszcze na mnie "nakrzyczał" że nie zadzwoniłam i nie dałam znać ;) dzięki temu miałam super opieke przy porodzie również :) (pojawił się na sam koniec przypadkiem bo zobaczył moją kartę gdzieś ;) ) NAPRAWDE DOKTOR BRANICKI JEST NAJLEPSZY! do zadnego innego bym nie poszła :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kasia ja również tak uważam :-)
Dzięki niemu mam śliczne i przede wszystkim zdrowe córcie :-)
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na kogo najlepiej trafić na IP, żeby być fachowo obsłużonym a nie odesłanym do domu (tak mi się trafiło dwa razy - chociaż miałam skierowanie od lekarza prowadzącego w związku z ułożeniem pośladkowym, raz trafiłam na dr A. Pawelczyk, raz na dr Koprowskiego)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajnie gdybyś trafiła na Branickiego właśnie
Moja starsza córcia była ułożona miednicowo podłużnie i miałam cc na termin
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze gdybyś trafiła właśnie na Branickiego
Moja pierwsza córcia była ułozona miednicowo podłużnie i miałam cc na Zaspie na termin
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a napiszcie jeżeli możecie- jeżeli jest planowana cesarka- to można wybrać lekarza który robi zabieg???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zna ktoś dr Szelezińskiego? Jest podobno zastępcą ordynatora na Zaspie, starszy pan.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponownie potwierdzam ze dr Branicki jest bardzo dobrym i fajnym lekarzem. Polecam!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja teraz kiedy jestem już po wszystkim z jeszcze większym przekonaniem polecam dr Sokołowską, prowadziła moją ciąże bez zastrzeżeń i miałam to szczęście, że była przy moim porodzie- nie sposób przecenić mojego spokoju jak ją zobaczyłam przy łóżku i jej pomocy przy porodzie synka, w razie jakichkolwiek problemów dzwonię do niej zawsze pomoże i nie zostawi z wątpliwościami, zdecydowanie to " mój " ginekolog :):)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Halo halo czy jest tu ktoś kto miał zaplanowane cc i wybrał lekarza który zrobi zabieg??????/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja koleżanka jest pacjentką młodego Zabula :) jest baaaaaaardzo zadowolona :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie też była planowana cesarka ajednak w Wojewódzkim musiałabym próbować rodzić siłami natury. Poza tym moja lekarz mówiła, że decyzja i tak zależy od lekarza dyżurującego/ ordynatora.
W efekcie wybrałam się na wizytę do lekarza z zaspy i już do końca ciąży byłąm jego pacjętką. Cc było na termin i on mi je wykonywał
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaki lekarz robił ci tą cesarkę- i ile wcześniej miałas ją zaplanowaną na dany dzień?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dr Branicki
ok 4 tyg wcześniej
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
www.znanylekarz.pl/lekarz-25389-katarzyna-lenckowska-ginekolog-gdansk.php
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, a możecie opisać z grubsza jak wygląda który lekarz? Miałam cc na Zaspie i byłam bardzo zadowolona. A jak kumpela mnie spytała kto mnie ciął, to zbaraniałam ;) no nie wiem, jak się nazywał, taka byłam przejeta ;) wiem tylko, że nie najmłodszy i w okularach (tak mi się wydaje)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Branicki juz nie przyjmuje w Lotni- przeniusl sie na Hallera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ma ktoś tel do Branickiego ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ta pani dr Sokołowska to nie jest może ordynatorem położnictwa na Zaspie??
bo tak słyszałam, ale nie znam kobiety.. jeśli to ona, to słyszałam o niej baardzo dobre opinie i pochwały ;))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Sokołowska jest zastępcą ordynatora i jest naprawdę dobrym lekarzem z ogromnym doświadczeniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja polecę dr Sztramskiego. Chodziłam do niego na USG przez całą ciążę. Wysłał mnie na patologię ciąży, bo Majka słabo rosła i przepływy były złe, później kontrolował to czy rośnie w brzuchu i w końcu zdecydował o CC. Sam je wykonał i jestem baaardzo zadowolona.
Badanie zawsze wykonywał spokojnie, bez pośpiechu, wszystko tłumaczył. I ładnie mnie zacerował po CC :D
Młody Zabul też całkiem do rzeczy jest tak samo jak dr Zalewski... To wiem stąd, że leżałam na tej patologii ciąży 2 tygodnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostrzegam przed dr Pawlaczyk,przez nią moja córeczka mogłaby umrzeć
nie potrafi zdiagnozować ciąży,
przepisuje leki niedozwolone w ciąży,
nie potrafi zdiagnozować nowotworu u płodu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nowotwór czasem ciężko zdiagnozować u dorosłego człowieka, a co dopiero u płodu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja jak najbardziej polecam dr Pawlaczyk. Dzieki niej mam zdrowego synka. prowadzila mnie przed porodem i tak sie zlozylo ze odbierala porod.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja dr Z... nie polecam (jak i większośc położnych ze szpitala)
Również leżałam na patologii 2 tygodnie. Położne mówiły,że lubi przetrzymywać pacjetki na oddziale bo za każdą ma profity. Poza tym lubi sugerować prywatne knsultacje - oczywiście w swoim gabinecie.
Pan dr bardzo lubi ryzykować - szkoda tylko, że stawia na szali życie nie swoje a pacjetek i ich dzieci...
Koleżanka dostałą krwotoku a on stwierdził "ona tak już ma"... Dziecko mało się nie zadusiło ;/
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja polecam dr Branickiego - miałam 2 ciąże podwyższonego ryzyka.
Ale dzięki niemu mam 2 zdrowe córcie :-)

tel. 601 622 842
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja cała ciąże chodze do dr. Szemryka jest on z zaspy a konkretnie ma dyzury na IP i porodówce. Chodze do niego na NFZ do przychodni "Nowy Chełm". Ma w gabinecie usg moze nie najlepsze ale za kazdym razem na wizycie sprawdza co słychac w brzuszku :-)

image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jest tam rowniez gin . zakrzeski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam a do branickiego trzeba dzwonic? czy nadal jest zasada ze w czwartek?od której i prosze o dokładny namiar na hallera! dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak dzwonisz do niego czasami trzeba cierpliwosci - przyjmuje na hallera 4 na przeciwko opery baltyckiej prawie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy dr Branicki ma w swoim gabinecie na Hallera usg dopochwowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dr Sokołowska uratowała mojego synka iii mnie :)- nie umiem inaczej określić tego co sie ze mna działo na porodówce i jak interweniowała podczas zmiany dyzurującego dr Zalewskiego , bede jej wdzieczna za to do konca zycia!

dr Zalewski-podczas mojego 2 tyg pobytu na patologii był konkretny, raczej miły, jego sposób żartowania bardzo charakerystyczny...
na porodówce mialam przyjemność rodzić na jego dyżurze iii o mało moj mąż nie wracał do domu z dwoma trupkami -czyli mna i synkiem, bo krwotoki dla niego były normalne, skrzepy krwi wielkosci dłoni również (i tak przez kilkanascie godzin) i widział na usg łożysko które pozniej na stole operacyjnym podczas cc nie znalazł już dr Branicki-świetny człowiek i drugą ciążę bede prowadzic u niego (co nie znaczy ze urodzę na Zaspie )...
dr Zalewski zafundował nam długi pobyt na patologii ,który w sumie był bardzo przyjemny ale męczący bo poród miałam wywoływany 4 razy i 4 razy nieskutecznie a następnie tygodniowy pobyt na oddziale poporodym bo mały musiał dostawać antybiotyk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
potwierdzam!!!:) dr Sztramski jest bardzo kompetentny:)przed cc robił mi USG i określił wagę mojej Julci co do grama. dr Zabul również jest przemiłym człowiekiem, ale junior... seniora poznałam dopiero podczas cc cięło mnie dwóch Zabuli i jestem szczęśliwa zabieg przeszedł bez komplikacji i powikłań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobre opinie mnie skusiły, planowałam odwiedzić dwóch z polecanych tu lekarzy, zajżałam w razie czego na opinie w poniższych linkach... mój entuzjazm opadł.... prawda taka, że o kimkolwiek się nie szuka informacji to sa głosy zachwytu ale i rozczarowania.

Nie ma reguły, w życiu dużo zależy od szczęścia, przypadku itp - na to chyba muszę liczyć przy porodzie.... oby lekarz na jakiego trafie był w dobrym nastroju, humorze, wyspany ....

http://www.znanylekarz.pl/3186/marta-sokolowska/ginekolog/gdansk

http://www.znanylekarz.pl/36605/marek-branicki/ginekolog/gdansk

I jeszcze jedno... prawie zawsze jak się płaci prywatnie jest inne traktowanie. Nawet dobry człowiek , lekarz, specjalista robiąc to samo za dobrą kase może być jeszcze lepszym człowiekiem, lekarzem, specjalistą....
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...tak tylko młody Zabul nie jest do końca kompetentnym lekarzem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj u tego Doktorka dużo się pozmieniało... Też chodziłam cała ciążę i to co 2 tyg zapisywal... Obiecał być przy porodzie a co do czego nie odbieral i nie odpisywał na SMS... W szpitalu udał że nie zna... Nie polecam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecę dr Sztamskiego. Według mnie to naprawdę dobry specjalista, do tego spokojny, stara się wszystko wytłumaczyć, żadnego pytania nie pozostawia bez odpowiedzi. Budzi zaufanie - ja się czułam bezpiecznie i nie "dyskutowałam" z jego decyzjami... a lubię sobie "doczytać" na dany temat :o) Fakt - nie jest szołmenem, żarcikami nie rzuca, rzadko się uśmiecha - taki typ, więc na początku może się wydawać trochę oschły, ale to naprawdę ludzki lekarz, taki z powołania. Leżąc dość długo na patologii na Zaspie miałam z nim styczność wiele razy, widziałam jak traktuje pacjentki i jak dziewczyny czekają, żeby to on przyszedł na obchód, a nie ktoś inny (przynajmniej moje "współspaczki" :o) - bo przynajmniej można się było czegoś konkternego dowiedzieć. Chciałabym, żeby prowadził moją kolejną ciążę, jesli będzie mi dane :o)
Co do innych lekarzy to bardziej aktywni na patologii byli jeszcze Zalewski i bodajże Kowalski - jak dla mnie też w miarę OK. Reszta na patologii pojawiała sie raczej przelotem, więc trudno powiedzieć.
Wiadomo, różnym ludziom różny typ osoby-lekarza odpowiada.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też leżałam dlugo na patologii i właśnie wyczekiwałam kiedy tylko przyjdzie dr Sztramski . Co prawda ,nie rzuca dowcipami ,jak dr Zalewski ,ale nie jest ez taki bezczelny jak on .Jest lekarzem z powolania ,kazda pacjentke traktuje jednakowo,wyjsnie ,jest cierpliwy i delikatny .
Dobrze tez wspominam dr Sokołowską .Co do reszty ...szkoda gadać .Zdecydowanie nie polecam dr Zalewskiego ,ani chwalonego dr Branickiego Sa to lekarze nastawieni na zyski . Pacjentki z ulicy wogóle mają gdzieś .Obchodzą ich tylko te ,które przez całą ciążę biegały do ich prywatnych gabinetów .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr sztramski....brrr.... moze i byl ok jak bylam prywatnie..po paru ladnych miesiacach niestety poronilam ,na izbie przyjec trafilam na pana.. sztramskiego.ucieszylam sie z mysla ze mnie pamieta i potraktuje normalnie....niestety grubo sie pomylilam, a przez to jak mnie potraktowal i dal do zrozumiienia ,ze wiekszosc dziewczyn bierze tabletki wczesnoporonne miałam poprostu dosc.nigdy wiecej upokorzenia nigdy!!!!!!!!!!!!!!!załuje ze nic z tym niezrobilam,teraz juz za pozno bo minelo z 6 lat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ja polecam doktora Grążawskiego przyjmuje na NFZ i terminy nie są takie długie, ja chodzę do niego i jestem zadowolona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
forumki a dr szeleziński? jakie macie o n im zdanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chodzę do dr Szelezińskiego - podobnie jak wiele moich znajomych. Podpytywałam znajome położne i wszystkie go polecają. Konkretny, ma ogromne doświadczenie, nie jest bardzo "gadatliwy", ale wszystko co trzeba mówi. Świetny fachowiec. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w dniu porodu mialam "przyjemność" z dr Sokołowską, podejście ma kobieta jak do krowy a nie jak do człowieka, w życiu do tego babsztyla nie pójdę, skoro ona tak podchodzi do kobiet
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak wygląda dr. Sokołowka?
czy to taka "duża" Pani? Przy moim porodzie na końcówce dołączyła dość sporych rozmiarów Pani doktor, trudno mi określić teraz wiek.... okolice50 może? ale była miła i pomocna...jak wszyscy, których miałam przyjemność tam spotkać:))))
image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
;D tak, dr Sokolowska to ta duza kobitka. Jak lezalam na Zaspie po cc,to postanowilam,ze w kolejnej ciazy ide tylko do niej. Lezalam tam 8 dni,bo mialam powiklania przy porodzie i to byla jedyna konkretna osoba jaka tam spotkalam. O Szelezinskim (nie wiem,czy nie przekrecilam) slyszalam same superlatywy od innych "poloznic" ale go nie spotkalam,bo akurat byl wtedy na urlopie,ale dzwonil pytac o stan swoich pacjentek, ktore wowczas ze mna lezaly-zrobilo to na mnie wrazenie. A dr Sokolowska-zawsze konkretna, dokladnie Cie obada, wypyta i wszystko wytlumaczy, a jak idzie na obchod wszystkie polozne i pielegniarki staja na bacznosc...a to rzadkosc, bo one uwazaja sie tam za wyrocznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odzew forumki,
a więc mam dylemat dr szeleziński czy dr sokołowska. O dr sokołowskiej słyszałam tez opinie pozytywne, a do tego jeśli jej nie ma akurat na dyżurze jest w stanie skontaktować się z którymś z dyżurujących lekarzy i przekazać pacjentkę.
Nie chcę natomiast być po raz kolejny traktowana jak "krowa" mam nadzieje że ta dr miała tylko i wyłącznie zły dzień choć to ją z niczego nie tłumaczy. Z drugiej strony zniosę wszystko byleby dziecko mogło się normalnie urodzić.
Mam nadzieję że gdy przyjdzie pora zdecyduję właściwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety Dr Sokołowska w prywatnym gabinecie nie posiada usg, więc każde badanie trzeba wykonywać gdzie indziej i dodatkowo płacić:-( Ja na początku ciąży miałam usg, co dwa tyg. bo nie było wiadomo, czy zarodek dobrze się rozwija.
Polecam dr Zalewskiego, który przyjmuje na Starowiejskiej w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moją ciąże też prowadziła dr Sokołowska, trudno mi sobie wyobrazić, że potraktowała kogoś jak krowę ;)
to bardzo dobry specjalista i miły człowiek, ja złego słowa nie mogę powiedzieć, dodatkowo miałam to szczęście, że była przy moim porodzie i jak tylko " się zaczęło " to już od mojego łóżka nie odeszła, w dużej mierze jej zawdzięczam szybki poród- bardzo mi pomogła i to, że jest " duża kobitka " bardzo pomogło, wtuliłam się w nią jak w poduchę i urodziłam he he :):)

w każdym razie dr Sokołowska nie jest tania ale wiadomo nie od dziś, że " nie ma tanich mercedesów " ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak wygląda Szeleziński? Leżałam w szpitalu po poronieniu na parterze na ginekologii przez tydzień i za każdym razem inny lekarz miał obchód. To ten wysoki, chudy, w średnim wieku, z brodą, o ciemnej karnacji (+ specyficznym poczuciem humoru)?

Chwalicie Branickiego, ale on miał obchody iście ekspresowe - nawet nie wchodził do sali, tylko pytał (w powietrze właściwie) "Jak się panie czują?" Sprawiał wrażenie zniecierpliwionego, gdy pytałam go na osobności o ważne dla mnie sprawy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
on jest strasznie zakręcony i ma obchody okazjonalnie.
A tak głównie bawi się skalpelem ;-)
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny ,a kogo polecacie na CC?? Kto Was operował , dobrze zszył i zostawił małą bliznę??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja słyszałam mnostwo pozytywnych opinii o dr Szelezińskim. Jak coś sie dzieje nie czeka ze zrobieniem cesarki, jest decyzyjny. Sama wybrałam go jako lek. prowadzącego ciążę i póki co jestem bardzo zadowolona. Ja ze wskazań okulistycznych i kardiologicznych będę mieć skierowanie na cc, które mam nadzieję wykona właśnie dr.

pozdrawiam
[url:]http://lilypie.com/">
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kwiatek na pewno tak wlasnie bedzie. Ciaze mojej siostry tez prowadzil. Miesiac temu ja operowal i wszystko trwalo 5 minut-zero stresu. Po moich doswiadczeniach... nastepna ciaza to bedzie on! Chyba,ze bedzie planowal urlop w terminie porodu, to wtedy Sokolowska. Podobno on zawsze do niej kieruje pacjentki jak wyjezdza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super;) Dziękuję za tak miłą informację:):)

pozdrawiam

P.S. naprawdę dr wzbudza zaufanie:)
[url:]http://lilypie.com/">
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musze przy najbliższej okazji zapytać czy czasami dr nie planuje urlopu w październiku:)
[url:]http://lilypie.com/">
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a powiedzcie jak to jest z planowanym CC na Zaspie ,bo nikt nie potrafi mi odpowiedzieć na pytanie ,a za chwilę muszę się stawić na oddziale. W Szpitalu dostałam informacje ,że mam się pojawić tydzień przed planowanym terminem na izbie przyjęć w celu przyjęcia na oddział. Tylko problem jest w tym ,że nie wiem dlaczego tak szybko. Czy będę musiała leżeć na patologii i będą czekali na pierwsze oznaki porodu. A wiadomo ,że poród może się zacząć również po terminie nawet do 2 tyg. I w sumie nie wyobrażam sobie tam leżeć nawet 3 tyg :(. Wskazanie mam od chirurga. Jak długo potem trzeba leżeć po Cc jeśli wszystko jest ok. Czy to prawda ,że 5 dni??
Jak umawiałaś się kwiatek2010 i jak było z Twoją siostrą Kasiu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie pomoge Ci, bo moja siostra miala 5 razy wywolywanie (na patologie doktor polozyl ja ze wzgledu na obrzeki) i lezala tam 2 tygodnie. Wywolywali co 2 dzien bez efektu.Nawet jednego skurczu. W sumie scieli ja 20, a termin miala 14.
Lezy sie 4-5 dni. Zalezy w jakiej jest sie formie, no i oczywiscie od stanu dziecka. Rok temu dziewczyny ktore rodzily w srode wypisywali w niedziele,bo oddzial byl tak przepelniony,ze lezalysmy po 4 w salach 3osobowych.
Chyba niewiele Ci pomoglam...ale za to podbije temat i na pewno ktos zaraz cos napisze.Powodzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja szwagierka miała wskazania do CC i kazali przyjechac jak będą skurcze -żadnego leżenia przed bo tam nie ma miejsc , nie chcieli jej też umówić na konkretny termin bo dla dziecka lepiej jak poród się sam zacznie przed cięciem, rodziła w lutym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To już nic nie rozumiem. Bo dostałam info ,że nie mam przyjeżdżać jak zacznie się poród bo porodówka jest przeładowana i nie będą mieli czasu aby jeszcze mnie pociąć. Większość porodów zaczyna się w nocy a wtedy ciężko zebrać ekipę bo są porody SN. W Redłowie i Wojewódzkim miałam być dwa dni przed terminem i w dzień terminu mieli wykonać CC.
A może jest na forum ktoś kto dostał takie instrukcje jak ja i opowie jak to wyglądało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uważam, że dobrym ginekologiem jest dr Mastelarz, kobieta naprawdę ma podejście i potrafi wyleczyć nie ociągając się. Nie wiem jedynie jak wygląda prowadzenie ciąży przez nią. Przyjmuje na kasę chorych w szpitalu na Zaspie, ale także prywatnie na Burzyńskiego w przychodni w pn od 17 do 20 czy coś podobnego. Polecam głównie młodym dziewczynom:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam, dr Mastalerz :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dr. Mastalerz dobrym lekarzem???. ta kobieta leczyła moją koleżankę przez 11 lat i nie zauważyła poważnego problemu "RAKA" Po wizycie u innego lekarza okazałao się że choroba jest już bardzo zaawansowana. Koleżanka zmarła (39lat) w kwietniu 2012r zostawiając 11 letnią córkę. Omijajcie ją... Może jest miła ale nie o to nam chodzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jakieś nowe opinie? Dla mnie dr Sokołowska odpada. Byłam u niej jeszcze sporo przed 18stką, patrząc tylko na stan cery, nie robiąc żadnych badań wypisała mi tablteki anty. teraz to by nie przeszło... Co prawda nie wiem, jak prowadzi ciąże, ale uraz mi pozostał.
Do doktor Mastalerz trafiłam jakieś czas temu z bólami na IP, w sumie ok, ale jakoś tak nie przekonała mnie żeby zostać na dłużej. Tak samo doktor Lenckowska, u której byłam prywatnie.
Jeszcze jacyś ginekolodzy z Zaspy, u których ciąże prywatnie prowadzi się dobrze?
Co powiedzie o ordynatorze albo zastępcy ordynatora?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dr.Matkowski jak dla mnie świetny lekarz, prowadził moją ciążę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mama - możesz coś więcej na temat doktora napisać? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Matkowski albo szemryk obaj przyjmują w gabinetach przy piecewskiej. Chodziłam do obydwu choć moja ciążę prowadzi dr szemryk - spokojny i zawsze zadowolony, podobno przy porodzie tez się sprawdza, jak mówiłam mi koleżanka cały czas podtrzymywał spokój, jak i świetny humor podczas porodu.
Dr Matkowski to najdelikatniejszy lekarz jakiego znam, ale przyjmuje tylko prywatnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wielkie dzięki za info :) ktoś jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Piotr Zabul- świetny fachowiec, bardzo ciepły, miły dla pacjentek! Zaangażowany niesamowicie :) Odwiedza pacjentki na położnictwie po porodzie :) Przyjmuje w Evi Med w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
P.Zabul prowadzi moją ciąże która od początku jest z niespodziankami.Ma dobry sprzęt zawsze po telefonem dokładnie tlumaczy przyjmuje też na Piecewskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Matkowski - prowadził moją ciąże, ja akurat miałam prowadzoną ciąże w Medicover. Z tego co wiem prywatnie przyjmuje na Picewskiej jak i w Swissmedzie.
Lekarz z dużym doświadczenie, moja ciąża była zagrożona przedwczesnym porodem, szczęśliwie poprowadzona i zakończona w 39 tygodniu - poród na Zaspie, gdzie lekarz ma dyżury.
Odpowiada na wszystkie pytania, delikatny przy badaniu, omawia wyniki badań z pacjentką, na prośbę pacjenta zleca badania dodatkowe.
Trafiając na IP gdy jest na dyżurze, lekarz dyżurujący na IP zawsze po niego dzwoni, na oddziale zawsze odwiedza swoje pacjentki.
Polecam w 100 %
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jeszcze jakieś opinie?
Odnośnie sprzętu, umiejętności, podejście do pacjenta, dawania numeru ' w razie ataku paniki ciążowej'? Ktoś coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jednak ktoś coś? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktory lekarz z Zaspy wystawi skierowanie na cc mimo że nie mam wskazań i nie chodziłam do niego na wizyty, teraz chciałabym pójść prywatnie bo mój prowadzący nie ma wolnych terminów... a ciąza zbliża się ku końcowi..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Żaden rozsądny lekarz nie wipisze skieowania na cc bez wskazań.
Primum non nocere
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
swissmed tam zrobią koszt 7 tyś
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, chcę iść do ginekologa w falcku. Przyjmuje tam lek. Żeleźniak Katarzyna. Niestety w internecie nie znalazłam żadnych opinii. Była któraś z Was na wizycie u tej Pani?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zaspa

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

do góry