Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Koścół po zmianach wątek zamknięty Od wielu lat uczęszczałem do tego kościoła najpierw jako parafianin: dziecko...
~Jan S.
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 listopada 2010

parafianka - opinia wątek zamknięty Bardzo mi przykro to co się dzieje w moim kościółku, za rządów nowego...
~parafianka
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 stycznia 2010

kościół pod nowymi rządami wątek zamknięty Nie jestem parafianką,ale od lat z wielką przyjemnością chodziliśmy do tego...
~Halina Krajewska
9

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2009

parafia NMP w gdyni ulica Armii Krajowej wątek zamknięty Po przejściu na emeryturę księdza Prałata Edmunda Wierzbickiego klimat uległ...
~Maria Sokalska
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2015

Proboszcz jest w porządku wątek zamknięty Czepianie się proboszcza Skalskiego nie jest w porządku. Człowiek jest...
~BB
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2012

Zbyt długa liturgia na stojąco w czasie nabożeństw wątek zamknięty Do Kościoła przychodzą w przeważającej części ludzie starsi w...
~in
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2014

moje spostrzezenia co do nowego gospodarza kosciola wątek zamknięty Dawniej b.chetnie uczestniczylam we mszach swietych w tym kosciele.Czulo sie...
~Hanna
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2011

Kościół marzeń wątek zamknięty Kościół jest super. Jego architektura jest ciekawa. A najlepszy jest klimat
~Epsilon
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 stycznia 2014

Pan organista wątek zamknięty Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat organisty z tej Parafii. Jest...
~Studentka z Gdyni
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 grudnia 2013

spowiedź w czasie Triduum wątek zamknięty Uważam, że brak możliwości spowiedzi w czasie Triduum to grube przegięcie ze...
~parafianin
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 marca 2013

Kampania wyborcza w kościele wątek zamknięty Przykro mi dzisiaj było usłyszeć, że proboszcz opowiada się za konkretną...
~Adam
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 września 2011

Dobry organista wątek zamknięty Jakiś czas temu byłam na mszy w tym Kościele po raz pierwszy - jestem z...
~Monika T.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Organista wątek zamknięty w Kościele pw NMP zdecydowanie najlepszy jest organista:-) Ten pan pięknie...
~Kornelia Michalik
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 grudnia 2010

W sprawie muzyki... wątek zamknięty Nie wiem jak było w tym kościele w roku 2010, z którego pochodzi pochlebna...
~Czynny organista
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Bez przesady. wątek zamknięty Nie zgadzam się z opinią że łamane są przepisy liturgiczne w jakiś...
~Daniel.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 czerwca 2012

Płacz i zgrzytanie zębów wątek zamknięty To, co wyprawia się w tej parafii, przechodzi ludzkie pojęcie....
~Eques Polonus
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 grudnia 2010

Do Adam wątek zamknięty A wiesza dlaczego mi przykro ? Przykro mi, bo chodzisz do kościoła, a potem...
~Anna
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 października 2011

owieczka - opinia wątek zamknięty ludzie co brednie tu wypisujecie, oceniacie proboszcza atmosferę w kościółku,...
~owieczka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

niekorzystne zmiany wątek zamknięty Rzeczywiście widać zmiany. I to nawet na zewnątrz. Zniknęły na dobre liczne...
~Joanna K.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 stycznia 2010

Chodzę tylko na kazania prałata Wierzbowskiego wątek zamknięty Obecny proboszcz może i mądry, ale kiedyś kościół lepiej wyglądał. Iglaki pod...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
73

postów

26

wątków

do góry