Widok

Nowe Dada

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Widzieliście nowe opakowanie pieluch dada pieluchy lepsze nie są takie sztywne fajne w małpki napiszcie swoje opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja wam polecam Lidlowe pieluszki -sa tanie i super jakościowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile sztuk w paczce ?jaka cena?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wg mnie poprawili jakość tych pieluch, przypominają pampersy slep & play, i u nas nie przesiąkają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze nie bedzie tak zle z tymi nowymi,trzeba wyprobowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
właśnie też uważam że są gorsze, słabiej chłoną, jak położę rękę na zasikanej od wewnątrz to jest cała mokra, a we wcześniejszych tak nie było a to oznacza że Maluch leży w mokrym niestety
szukam czegoś innego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
słabiej chłona - mój je przesikuje :(.. te poprzednie były bardziej chłonne ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zmiana moim zdaniem na lepsze podchodza pod pampersa mojej nie uczulaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie wiem jakie były wcześniej ale teraz kupiłam 2 i są bardzo fajne delikatne prawie jak pampers ,żadnego uczulenia mały jak na razie nie ma biedronkę mam blisko ,cenowo się opłaca więc będę kupować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry