~wiola
193.34.2.*
(15 lat temu) 30 stycznia 2011 o 17:08
Ja nie wiem jakie były wcześniej ale teraz kupiłam 2 i są bardzo fajne delikatne prawie jak pampers ,żadnego uczulenia mały jak na razie nie ma biedronkę mam blisko ,cenowo się opłaca więc będę kupować.
0
0