Widok

PAŹDZIERNIKOWE I LISTOPADOWE MAMY 5

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Rozpocznę nowy bo tamten już dosyć długi
a no i pozwoliłam sobie dodać mamy z listopada:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tego października nie zostało już za dużo. ;)

Jakaś zaraza mnie dopadła. Boli mnie głowa, mam katar.Z synusiem wszystko ok. Szaleje jak zawsze ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze kilka październikówek chyba zostało.
Ale dziś jestem padnięta. Przez pół nocy miałam bóle kręgosłupa. Chyba sobie utnę drzemkę.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też odsypiałam nocne bóle i szczerze powiedziawszy jeszcze bym sobie pospała :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć dziewczyny, właśnie wracam od lekarza w zasadzie w każdej chwili może się zacząć, jeśli macie skurcze krzyżowe, to wcale nie muszą być regularne , wystarczy żeby się bardzo nasiliły.trochę się tym martwię bo z normalnymi skurczami to wiadomo masz co 5 minut więc poród blisko..... ale ważne jest to, że z dzidzia wszystko ok :) a jak u was?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo ludzie:)
a ja się w nocy wysypiam ale w dzien też ucinam sobioe drzemkę
właśnie jestem po jednej takiej
ja z kolei cały czas boję się o moje ciśnienie kurcze dosyć wysokie jest 130/80 no ale mam juz niestety taką tendencję i lekarz mi to mówił i tabletki też biorę
najgorsze są chwile jak mam uczucie że się słabiej czuję nigdy tak nie miałam no ale cóż:)mały już niedługo będzie i będzie wszystko ok:)
a te spanie w dzień jest nierzeciętne bo kiedy się niepołożę mogę spać:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez moge na okraglo spac :/ ale to chyba z nudow bo juz nic innego nie moge robic... zostaly mi tylko ksiazki i tv. ale teraz trzeba sie wyspac, bo potem juz nie bedzie czasu... zostal mi dokladnie miesiac do spotkania z moim synusiem, juz sie nie moge doczekac!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hihi ja bym chciała żeby Kubuś troszkę szybciej się urodził
planujemy na święta do teściówjechać a oni daleko od pomorza mieszkają i czym mały byłby starszy tym lepiej:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak tam?? Wszystkie w całości??

Kajuta to może poczekaj kilka dni i umyj okna ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć dziewczyny, wczoraj w nocy myślałam że "urodzę" z bólu, ale przetrzymałam i dziś od rana tez skurcze........ czekam do wieczora może to właśnie dziś ;))) generalnie chce jak najdłużej w domu wytrzymać żeby się nie stresować na porodówce :))) a jak u was??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nadal 2w1, rozwarcie postępuje, szyjka się skraca, ale jeszcze mam wizytę za tydzień, już jestem trochę zmęczona tą ciążą :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Zmęczona" to dobre określenie. Ja też jestem zmęczona. Niby nic specjalnego mi nie dolega, ale mogłoby się to juz skończyć. Ale dziś w nocy spałam jak zabita.
Inees, na ciebie to juz czas najwyższy. Trzymam kciuki.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cześć dziewczyny
ja dzisiaj jak na razie tylko jedną dżemeczkę zaliczyłam:0
zmieniłam firanki bo w sobotę będę miała zasłony
pospacerowałam z psiakiem
no i najważniejsze jak na razie ciśnienie nie skacze
tak o 15 zacznę obiad robić, tabletkę trzeba będzie wziąść i tajk klolejny dzień przeleci:)
ja jak na razie nie mam żadnych skurczy albo nie wiem że są tudzież je przesypiam ale też już bym chciała powolutku do końca się zbliżać:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamuśki coś dzisiaj nieaktywne jesteście:)
a może któraŚ URODZIŁA:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To pewnie przez tą pogodę ;)

Ja dziś prawie cały dzień śpię.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hihi a ja właśnie nie:)
ale dobra nowina ma byś troszkę cieplej a w weekend nawet15 stopni:)
a jak tam się czujesz dzisiaj

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba dobrze.
Zaraza mija. Zwalczyłam ją miodem i herbatą z cytryną.

Z dnia na dzień jestem coraz bardziej niecierpliwa. Siedzę i odliczam dni. Chciałabym żeby młody spał już w swoim łóżeczku.

Też tak masz?? ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj tak szczególnie że brzusio tak urusł i wogóle ciśnionko skacze już bym chciała ale wiem że to szybciutko minie tylko parę dni zostało

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inees się nie odzywa coś. Może juz walczy na porodówce.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak też sobie pomyślałam
a jak ty się czujesz jakieś akcje czy spokojnie:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry