Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorzka prawda o pośrednikach nieruchomości Pośrednicy zamiast doprowadzać do poprawy i stabilności na rynku to poprzez...
~man
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 września 2012

Czy ktoś słyszał o grupowo nieruchomosci Dzisiaj natknęłam się na informacje o tej stronie i ciekawi mnie czy...
~Bożena
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 września 2012

formalnosci po kupnie mieszkania na rynku wtornym kupujemy mieszkanei i co dalej? oświadczenie sprzedającego o wymeldowaniu,...
margola13
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

kto sprzedał bez pośrednika? Rozpoczęlam akcję sprzedazy mojego mieszkania (2pok na Przymorzu) i niestety...
~onaona
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

nnt. pośrednicy nieruchomości tym razem, potrzebuje pomocy, jakbyście znały trójmiejskie pośrednictwa, albo...
~emenems
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

Opinie o biurach nieruchomości wątek zamknięty Witam.Chcę kupić dom w Gdyni,prosze o opinie które z biur jest godne polecenia.
doka
10

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2008

jaką agencję nieruchomości polecacie ?? mam do sprzedania dom ( okolice Gdyni ) - jaka agencja jest godna polecenia ??
~k_k_k
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 maja 2012

Dobry zarzadca wynajmu nieruchomosci w Gdyni Witam, Mieszkam zagranica i w Polsce mam mieszkanie, ktore wynajmuje....
~S.
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

Mieszkania w TBS Czy ktoś wie gdzie i w jaki sposób można zapisać sie lub załatwić mieszkania...
~zannaj@wp.pl
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 czerwca 2012

Wirtualne wycieczki Co sądzicie Państwo na temat wirtualnych wycieczek po nieruchomościach i ich...
~hsg360pl
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 czerwca 2012

sprzedaż domu spec ds.nieruchomości? może macie namiar na kogoś kto by nas przeprowadził przez sprzedaż domu i nie...
~skorupka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 maja 2012

Zamiana - na co zwrócić uwagę??? Znalazłam mieszkanie do zamiany.Niestety mieszkanie wystawione poprzez...
~Gosc
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

Jaką agencje nieruchomości polecacie? Witam, przymierzam się do sprzedania swojego mieszkania w Gdańsku....
~sandi
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2011

Kupno mieszkania a pośrednicy WItam. Chcę kupić mieszkanie, przeglądam różne oferty i umawiam się na...
~Marcin
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

okres grzewczy a u nas kaloryfery wciąż zimne- ABK III na Abrahama zaspało czy co? Zacznijcie w końcu ogrzewać mieszkania, bo to już sa przekręty. My co roku...
~zmarznięta
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2011

Czy zarządca budynków mieszkalnych z Ul. Abrahama 55 wie, żę zaczął się okres grzewczy? Dlaczego wszędzie okres grzewczy zaczął się od 1 pożdziernika a my w Gdyni na...
~lokatorka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 października 2011

nnt. Sprzedaż mieszkania a pośrednik - wszelkie porady osób ktore korzystały chce sprzedać mieszkanie, zależy nam bardzo na czasie, zastanawiam się nad...
przyszla mama
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2011

Do posredników nieruchomości. Jakiś czas temu jakiś pośrednik pisał tu, żeby uważać na transakcję, w której...
kkasia1
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

Biuro Pośrednictwa Nieruchomości Które Biuro Pośrednictwa polecacie Państwo? Może ktoś korzystał i jest...
~Teresa
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 czerwca 2011

Pytanie dot. pośrednictwa nieruchomości Mam pytanko jest taka sytuacja ktoś z mojej rodziny podpisał 4 miesiące temu...
~Katarzyna
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry