Widok

Szkoła rodzenia- gdzie??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witajcie
Chciałabym razem z mężem pojsć do szkoły rodzenia, ale zadej nieznam.
Może któraś z Was już w jakiejś była??
Proszę o pomoc

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.evi-med.pl/?main=oferta&id=14 - to jest szkoła rodzenia przy evi-medzie w Gdyni

My wybieramy się do szkoły rodzenia przy szpitalu Wejherowskim http://www.ceynowahosp.com.pl/pl2014.html#szkola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie do tej szkoły chodziliśmy, głownie dlatego, że była najbliżej naszego domu (mieści się w Baltic Oasis przy ul. Kopernika). Przyznaję, że dużo nam dała ta szkoła; oprócz ćwiczeń (prowadzonych przez sympatyczną panią Mariolę), była też nauka opieki nad noworodkiem i spotkania z ekspertami: ginekologiem, pediatrą, neonatologiem itp. Myślę jednak, że szkoły rodzenia przyszpitalne mają tą przewagę, że często w programie mają wycieczki na porodówkę. Tu mi tego brakowało. Mimo to, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja codzilam do szkoly rodzenia w swissmedzie i bylam bardzo zadowolona. byly spotkania z ekspertami (neonatolog, psycholog, anestezjolog....), byly prezentacje przedstawicieli handlowych hippa, nivei, aventu. Bardzo fajne rowniez byly zajecia z fizjoterapeutka. Zajecia prowadzone przez pania Dagmare z Klinicznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile placilas w swiessmedzie? czy t w ramach oolaty za porod?
Ile tak standardowo kosztuje udzialw szkole rodzenia?
pozdrawiam

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
200 PLN za miesiac - taka jest oplata w swissmed. nie wchodzi w oplate za porod
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy w szpitalu wojewódzkim w Gdańsku jest szkoła rodzenia? A jeśli nie to gdzie w okolicach Wrzeszcza?

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem że sa w szpitalu na zaspie ale nie wiem jak one wygladają i czy warto poświęcać czas...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warto wierz mi nic ni stracisz a duzo zyskasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w szpitalu wojewódzkim nie ma, ale położne z tego szpitala prowadzą szkołę we wrzeszczu vis a vis media markt w tym sklepie "mama i ja", tam mają dwie albo trzy salki, do ćwiczeń i na spotkania ze specjalistami :) podobno bardzo profesjonalnie, ja się tam wybieram :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasik, a masz do nich jakieś namiary? Telefon znaczy ;)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Położna z Kliniki Położnictwa z UCK zaprasza do nowo otwartej szkoły rodzenia http://www.szkolarodzeniaregina.cba.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodziłam do szkoły przy szpitalu na Zaspie.Bardzo fajne zajęcia,położna opowie wszystko o porodzie ,zwyczajach panujących w szpitalu na Zaspie,wizyta na porodówce,zajęcia z ginekologiem,pediatrą.Byłam bardzo zadowolona,tylko to dość długo trwa i już pod koniec mi się nudziło,ale ogólnie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile płaciłaś? :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Kiedy najlepiej isc na takie zajęcia??

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nic nie płaciłam,trzeba mieć tylko skierowanie od lekarza ginekologa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj, radziłabym Ci wybrać szkołe prowadzoną przez położne ze szpitala, w którym chcesz rodzić. ja zdecydowałąm się na wojewódzki i szkołę Dobry poczatek, zajęcia prowadzone są na grunwaldzkiej w gdańsku na przeciwko castoramy w hurtowni "Mama i ja" Jestem już po spotkaniach i jestem zadowolona - położne przyjazne, konkretne wiadomości, możliwośc umówienia się na wizytę na oddziale...zawsze można podejśc na nowy cykl zajęć, dopytać się, bądź uzyskać odp przez ich forum internetowe, jakbyś była zaintersowana obejrzyj stronę , tam są wszelkie wiadomości www.dobrypoczatek.boo.pl aha miesięczne zajęcia koszt 200zł, spotkania 2x wtygodniu.
ale powtarzam chyba najważniejsze jest to żeby położne prowadzące były ze szpitala w którym chcesz rodzić
Powodzenia , Magda

jaszczurka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoła rodzenia jest też w Przychodni na Morenie; bynajmniej była.
Wiem, że była darmowa

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam nowo otwartą SZKOŁĘ RODZENIA "CUD NARODZIN" w Gdańsku-Chełmie ul. Biegańskiego 10 (nawet mój maz byl zadowolony)
Prowadzą doświadczone położne ze Szpitala W ojewódzkiego
Katarzyna Juskowiak 503429235
Teresa Gajos 505956374
Wystarczy zadzwonic i dowiedziec sie kiedy zaczyna nowa grupa
Koszt 290 zł (za siebie i partnera) w tym jest 10 spotkań po 2 godziny, wizyta na oddziale w szpitalu, 5 par, i naprawdę można duzo sie dowiedziec i nauczyc na tych zajeciach;
szczegolnie dla takich jak My co po raz pierwszy oczekuja maluszka :)

pozdrawiam przyszle Mamy (ja pekam pod koniec czerwca) :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoła rodzenia jest też na ul. Pachołów1 (przy grobli IV) w gdańsku w czwarki od17-19,00
prowadzą położna z klinicznej to jest szkoła INVICTY 10 spotkań /200zł od pary info 058 763-50-50/70
jeszcze nie byłam i nie wiem jak jest.

image[/url]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam dla Moni.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekawe.... w sumie nie chcialam zadnej szkoly rodzenia ale moze to i dobry pomysl :) tylko powiedzcie kiedy powinno sie zaczac uczeszczac??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znajoma mi poleciła szkołę EVI przy Poliklinice evi-MED w Gdyni. Wcześniej mieścili się w klubie Baltic Oasis. Słyszałam same pozytywy na temat prowadzącej i programu szkoły. Teraz przenieśli się do swojej przychodni przy ul. Świętojańskiej 141, byłam obejżeć salę gdzie odbywają się zajęcia bardzo ładnie urządzona - wszystko wygląda nowiutko. Wybieram się z mężem w marcu na kurs właśnie do tej szkoły. wykłady są wzbogacone o zajecia z paroma lekarzami z tego co pamietam - ginekolog, pediatra, psycholog, fizjoterapełta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdź zapraszam http://www.szkolarodzeniaregina.cba.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam-sprawdź http://www.szkolarodzeniaregina.cba.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam http://www.szkolarodzeniaregina.cba.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Regina z Klinicznej? :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ta pani Regina się reklamuje, chyba nie ma ciężarnych na Oruni :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje za ,,komentarz",ale do mojej szkoły uczęszczają panie nie tylko z Oruni-naprawdę warto przyjść przecież liczy się przede wszystkim matka i dziecko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z mężem uczęszczaliśmy do szkoły "Dobry Początek" prowadzą ją położne ze Szpitala Wojewódzkiego, ja z mężem byliśmy bardzo zadowoleni ze swojego wyboru... http://www.dobrypoczatek.boo.pl
imageimage


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My chodziliśmy do szkoły rodzenia przy szpitalu Wojewódzkim.
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do szkoły rodzenia "Super Mama" dla super mamy i super taty ;)
http://www.supermama.boo.pl
505-09-10-20
Zajęcia w Gdańsku (Zakoniczyn, Orunia, Przymorze) oraz w Gdyni (Karwiny i Pogórze), Wejherowie i Pruszczu Gdańskim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodziłam do SR w pruszczu. Uwazam, ze to stracone pieniadze, moze dlatego, ze teorię miałam w jednym paluszku, byłam przygotowana na bol, nastwiona na dziecko w czasie porodu, oddychanie, srutututu, a wsyztsko wzielo w łep. Uwazam, ze sluchanie sie polozenj, poczytanie troche przed porodem wystarczy. Choc ja nie potrafilam sie skupic na poloznej, na niczym procz swojego BÓlu! Chodzac ma sie nadzieje ze wszystko bedzie tak, jak tam opowiedza! Druga kwstai to stracone godziny na reklamy mniej lub bardziej ukryte, na polecanie produktow, uslug.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i jest mega drogi kurs i nie ważne czy idziesz sama czy z partnerem płacisz tyle samo, a w wiekszosci szkol placisz taniej jak bez partnera
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoła rodzenia gd-Orunia z siedzibą ul Krzemowa 2 Sp. Mieszk. klub osiedlowy KOS
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Tę szkołę na Oruni http://www.szkolarodzeniaregina.cba.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowe kursy na rok 2012 już od 09.01.2012 tel. 604299336
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam Szkołę rodzenia "Oświata - Lingwista"
-pełen zakres ćwiczeń przygotowujących do porodu
-poznanie technik relaksacyjnych
-naukę karmienia piersią
-naukę pielęgnacji noworodka
-zajęcia z psychologii porodu
-możliwość wymiany doświadczeń.
-dojazd do przyszłych mam, które podczas ciąży muszą przebywać w domu lub szpitalu.

Więcej na: http://www.kursy-lingwista.eu/?catid=10&blogid=1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tu 2 w 1 :)
Szkoła rodzenia i warsztaty psychologiczne a także coś specjalnie dla tatusiów (tę część prowadzi mężczyzna!)
http://gruper.pl/x.php/1,13787/Trojmiasto-Centrum-Teraz-zajecia-w-szkole-rodzenia-polaczone-z-warsztatami-psychologicznymi.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszamy za brak miejsc w lutym 2012 zapraszam na nowy kurs w 12.03.2012r. Sprawdź na http://www.szkolarodzeniaregina.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nigdzie - szkoda czasu... naprawdę...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Doświadczone mamy radzą sobie doskonale ,ale połóg każdego może przerosnąć jak są, jakieś komplikacje .Jestem innego zdania chociaż również jestem doświadczoną matką .Panie korzystajcie z każdej formy pomocy są u nas w Gdańsku szkoły bezpłatne no i te komercyjne do was należy wybór .http://www.szkolarodzeniaregina.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zapisalam sie do sr do przychodni na morenie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Szkołę Rodzenia Super Mama z gdańskiego Przymorza. Bardzo podobał mi się dobór tematów spotkań.
Dokładnie tego potrzebowaliśmy. Mąż nie czuł się jak na tureckim
kazaniu, ponieważ i o nim, jako przyszłym tacie, była mowa :) Podobało
mi się również, że każdy temat był opracowany przez specjalistę z danej
dziedziny - tak przynajmniej zapewniała położna, ale można było to również wyczuć :) Kolejne plusy to
sympatycznie niewielkie grupy, otwartość prowadzącej na wszystkie (nawet
te upierdliwe pytania) i relaksująca pozycja siedząco-leżąca na
materacach :) :) Jedyny minus jak dla mnie to problemy z zaparkowaniem,
ale jakoś się nam udało szczęśliwie dotrzeć na wszystkie zajęcia.
Dla chętnych podaję link
http://www.supermama.boo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk -Orunia Szkoła rodzenia Regina ul Trakt Św. Wojciecha 22
Nowy blok 01.04.2015
Pierwsze wykłady bezpłatne godz.17:30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli jesteś zameldowana w Gdańsku, to polecam darmową szkołę rodzenia przy Szpitalu na Klinicznej. Mieszczą się tam dwie Szkoły - ja chodziłam do pani Jolanty Madej i bardzo polecam.
Można się było do niej zwrócić z każdym pytaniem i zawsze miała czas na odpowiedzi.
Miłym akcentem są zawsze próbki kosmetyków dla dziecka i kobiet w ciąży a nawet akcesoria markowych firm :) To zawsze cieszy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowa szkoła rodzenia na Zakoniczynie. Kontakt na http://www.magmed.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gorąco Polecamy Panią Esterę - szkołą rodzenia BOCIEK :)
Jest doświadczonym Mgr Położnictwa w szpitalu w Wejcherowie

Prowadzi zajęcia grupowe, ale co lepsze jest możliwość zajęć indywidualnych 3 x 3,5 h w domu ciężarnej. WIELKI PLUS za to :)

Jesteśmy zachwyceni tą możliwością gdyż ciężko nam było wygospodarować czas aby 10 razy jeździć na zajęcia po 1 godzinie. a tak przyjechała do nas z całym ekwipunkiem (wanienka, piłka, worek i lalka do ćwiczeń ) A dodatkowo moim zdaniem jest to o tyle lepsze iż indywidualnie można więcej tematów poruszyć i zadawać kłopotliwe pytania :)

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wiedzę którą nam przekazała, wszystko skrupulatnie i rzeczowo, przygotowała nas bardzo dobrze do porodu i pielęgnacji dziecka
Dlatego serdecznie polecamy innym parom przesympatyczną Panią Esterę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Boćka!!!

My też polecamy szkołę rodzenia Bociek. Uczestniczyliśmy w kursie domowym i bardzo polecamy. A p. Estera fantastyczna kobieta. polecamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super Mama proponuje darmowe zajęcia, z których można wiele wynieść i bardzo na nich skorzystać - prowadząca jest bardzo sympatyczna, doświadczona. Proponują wiele kursów, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klienta i pomagają podjąć ważne porodowe decyzje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie ma to jak darmowe zajęcia za 100zł i obowiązkową deklarację wyboru położnej...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze zapowiada się szkoła rodzenia na Jasieniu.
https://www.facebook.com/szkolaradosnybrzuszek
Specjalistki są świetne, dwie z nich poznałam osobiście. I program też ciekawy. Gdybym była teraz w ciąży na pewno bym skorzystała :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
w szkołach rodzeniach darmowych jest to ze musisz być ubezpieczona i musisz wybrać u nich położna w takiej sytuacji nfz płaci sr za ciężarne
ale jak się nie chce można zapłacić 400zł za sr wole te pieniądze wydać na wyprawkę dla dziecka
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzę do szkoły rodzenia Super Mama. Zajęcia są w Mama i ja i to mnie skusiło.
jest słabo. dobrze, że wydałam tylko 100zł. Cały czas ta samo położna która po 30 min mówienia nie ma pomysłu co dalej mówić, jest najczęściej zmęczona po dyżurze. Liczyłam na zajęcia z chustowania, pierwszej pomocy, jakieś praktyczne rady itd. Babka która prowadzi nie ma niestety umiejętności szkoleniowych, może ma wiedzę ale nie wie jak ją przekazać. Cztery razy powtarza to samo. Najgorsze jest to, że przez wszystkie zajęcia tylko ona, nie ma żadnego innego punktu widzenia.
Zajęcia trwają godzinę. 10 min czekamy na spóźnialskich, potem pyta czy mamy pytania do poprzednich zajęć, potem przez 30 min gada, potem pytania do tych zajęć a na koniec jak już nie ma pomysłu to ćwiczymy oddechy i mierzymy ciśnienie. I tak co tydzień. Gorzej niż w szkole.
Może ktoś chodzi do tej szkoły rodzenia i ma lepsza położną. Ja niestety trafiłam słabo :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez zapisalam się do SuperMamy ze względu na cene 100zł i mozliwość uczestnictwa z partnerem. Po 1 zajęciach zrezygnowałam i na szczescie pieniądze mi zwrócili. Nie byłam zadowolona ze sposobu prowadzenia zajęć.
Teraz chodzę do szkoły rodzenia Bobas w Gdyni i jestem mega zadowolona. Kosztuje znacznie więcej, ale teoria jest super prowadzona. wiedza uporządkowana. są slajdy i do tego prowadząca opowiada. Cwiczenia praktyczne zarówno dla Pań i Panów. Panowie uczą się masażu cięzarnej, pomagaja oddychach, relaksować się. Jak dla mnie rewelka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jako położna dziękuje wszystkim szkołom rodzenia które przygotowują z połogu i opieki nad noworodkiem oraz laktacji.Zachęcam przyszłych rodziców z korzystania z tej formy edukacji.Szkoła rodzenia Regina w Oruni jest płatna ale za to po porodzie są darmowe porady laktacyjne.Pozostałe wiadomości na http://www.szkolarodzeniaregina.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam szkole rodzenia Majka. P. Karolina prowadzi zajecia na Morenie i na Zaspie. Polecam - super babka! Pracuje w szpitalu na Zaspie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poleceń szkole mama i ja na zaspie wprawdzie na NFZ trzeba zmienić położna ale kobietki miłe gaduły zawsze doradza podpowiedzą co zrobić
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
szukam szkoły rodzenia. fajnie by było gdyby była w okolicach Dąbrowy chociaż dalszy dojazd tez nie stanowi problemu. czy lepiej wybrać szkole rodzenia przy porodówce w której chcemy rodzic? proszę o wypowiedz doświadczone mamy.

chciałam wybrać się do Super Mamy ale po przeczytaniu opinii muszę to przeanalizować raz jeszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie miałam ubezpieczenia i znalazłam szkołę rodzenia online. Ciężko mi było jeździć, bo źle się czułam w ciąży. Wszystkiego dowiedziałam się z internetu, porób był ok. Ta szkoła to bodajże Prenalen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serdecznie zapraszam do szkoły rodzenia Zaufaj Położnej w samym centrum Gdyni! Posiadam przewijaki i wanienki dla każdego uczestnika, mam modele do nauki karmienia piersią oraz do przewijania -każde zajęcia to ćwiczenia, bez suchych wykładów. Szkoła jest prywatna ale za to na poziomie, posiada parking, kameralną salę wyposażoną w worki sako do siedzenia. Każda grupa jedzie na salę porodową na Klinicznej w Gdańsku! ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drugi odkopany watek pod innym nickiem- kiepska ANTYreklama.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsza szkola rodzenia. Przed pierwszym dzieckiem chodziłam do największej szkoły w Gdańsku,marki nie podam. Teraz polecała mi szkołę koleżanka którą jak się okazało prowadzi położna która przez przypadek odbierała mi dziecko na klinicznej, Monika.S (wcześniej W -widocznie wyszła za mąż). Serdecznie Panią pozdrawiam, dziękuję Pani za wszystko i za pomoc w czasie porodu ktory wiem ,że nie należał do prostych - jest Pani aniołem.

Polecam Panstwu szkole 9 miesiecy. Naprawde super, prowadzą zajecia praktykantki z porodówki. Mam porównanie do wcześniejszej szkoly,ale to jak porównywać malucha do mercedesa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę wybaczyć literówkę miałam na myśli praktycy(położne z sali porodowej) a nie praktykantki:)
To zapewne dlatego ,że Adaś dał mi solidnego kopniaka w brzuchu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielka niewiadoma co przyniesie Gdańszczanom rok 2017 i dofinansowanymi Urzędu Miasta do kilku z powyższych szkołami rodzenia

Na tą chwilę informuję o zajęciach komercyjnych które rozpoczną się 9.01.2017 godz.17:00 na Oruni ul Trakt Św. Wojciecha 22 może będą to zajęcia bezpłatne ale to dowiecie się Państwo w Nowym Roku 2017 .Na tą chwilę można kożystać z 3x2 godz. zajęć u siebie w domu tel 604299336
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam w tej szkole 9miesiecy. Jest super-mają sesje zdjęciową i super zajęcia dodatkowe jak kangurowanie i hustonoszenie. No i lokalizacja mi pasowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bezpłatna szkoła rodzenia psychologia macierzyństwa promocja zdrowia nowy blok 10.08.2017 Trakt Św. Wojciecha 22 zapraszają połóżne z klinicznej Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Informacja w ramach programu zdrowotnego przeciwdziałaniu Chorobom Społecznym na lata 2017/2020 finasowane przez Urząd Miasta Gdańsk działa bezpłatna edukacja okołoporodowa w Szkole rodzenia Regina-porady laktacyjne Gdańsk ul.Trakt Wojciecha 22 zajęcia prowadzi zespół pod kierownictwem Certyfikowanego Doradcę Laktacyjnego położna z Szpitala na ul.Klinicznej mgr Regina Dwulit zapisy tel . 604299336 http://www.szkolarodzeniaregina.cba.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiem tak. Ja chwilę chodziłam do szkoły rodzenia ale potem mąż znalazł świetne kursy online, były tańsze i dostosowujemy informacje które chcemy uzyaskac do naszego poziomu wiedzy więc na prawdę opłaca się bardziej i możemy korzystać gdziekolwiek chcemy a to super duże ułatwienie, zwłaszcza w zaawansowanej ciąży :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja przed pierwszym porodem brałam udział w szkole rodzenia. Bardzo fajna opcja, można się przygotować, a im więcej człowiek wie to i spokojniejszy jest :) Polecam kursy BezpiecznyJunior.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja również chodziłam do szkoły rodzenia w Lublinie. Aktywna Mama dała mi poczucie bezpieczeństwa, położna pomogła mi ustalić plan porodu i w ogóle czułam się jakoś lepiej wiedząc, że mam wsparcie kogoś mega doświadczonego w temacie :) polecam sprawdzić jakby ktoś był zainteresowany aktywnamama.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Szkola rodzenia Majka prowadzona przez polozną Karolinę Kardasz. Rewelacja! Pod wszystkimi pozytywnymi oponiami w necie się podpisuję. Poczytaj opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

księgowa?? czy warto? (35 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

Jak długo wchłania się szczepionka Rotarix? (11 odpowiedzi)

Zaszczepiłam synka przeciwko rotawirusom. Po ok 2 godz. po szczepieniu karmiłam go i sporo...

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

do góry