Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tani weterynarz z gdańska szukam dla kota znajdy....nie chce wydawac fortuny a chce pomóc proszę o...
~Anna
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Zbiórka dla zwierzaczków z Ciapkowa - ktoś chętny żeby się przyłączyć? Dziewczyny z góry przepraszam, że wątek o takiej tematyce zaczynam tu, więc...
aleksandra29
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Czarny zaginiony pudel z niebieska obróżką Witam, Dzisiaj na osiedlu pewna pani szukała swojego pieska, czarnego...
~Karola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Weterynarz na Gostyńskiej - proszę o opinie. Witam ktoś może się podzielić opinią na temat przychodni animal garden na...
~piotrek223
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 lipca 2014

O rybce paletce z odzysku czyli jak jej pomóc. Mamy rybkę z grupy zwierząt porzucanych w związku z wakacyjnymi wyjazdami....
~Sajwer
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

hodowla kanarków - gdzie? Czy ktoś wie gdzie jest jakaś dobra hodowla kanarków albo dobry sklep...
~1157
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lipca 2014

znaleziono psa znaleziono psa,suczka spaniel brazowa w Nowym Porcie i oddano do schroniska...
~********
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2014

kotek na stacji LOTOS Witam,przejeżdżałam przez Cedry Małe i zatrzymałam się na stacji paliw LOTOS....
kasia791220
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lipca 2014

Dobry i sprawdzony weterynarz z Trojmiasta!! wątek zamknięty ...dla malego kotka. Prosze tylko o przetestowane opinie i porady....
~putrajaya
210

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2008

Dzik jest dziki.... No właśnie... i nie powinien być narażony na tak bliski kontakt z...
~Anna
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

Dobry i przystępny cenowo weterynarz dla Kotki? SOPOT/GDAŃSK Witam serdecznie,potrzebuję pomocy z dziedziny weterynarii. Kotka 6 letnia,...
AdoKaII
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Ludzie to jednak potwory Jakim trzeba być h........em aby zostawić na pastwę losu w kartonie w lesie...
~Joas
87

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 marca 2014

polećcie dobrego weterynarza! wątek zamknięty witam, chcę zmienić weta, bo mimo że moja obecna jest dość tania, to nie...
~emilia
24

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 marca 2009

weterynarz na gostyńskiej - proszę o opinie Witam odwiedzał ktoś weterynarza na gostyńskiej? godny polecenia?
~sssssss
6

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 listopada 2013

Najlepszy weterynarz w Gdyni. wątek zamknięty Czy mozecie polecic jakiegos dobrego weterynarza w Gdyni?
~Aga D
21

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2012

Weterynarz Orientuje się ktoś czy na Matarni jest jakiś gabinet weterynaryjny, czy...
~puma
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2013

Hotel dla zwierząt!!!! Trójmiasto wątek zamknięty Chodzi mi po głowie pomysł otworzenia hotelu dla naszych...
CHAPS
56

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2008

Jak wytępić mole? wątek zamknięty Tak jak w temacie. Znacie może jakieś skuteczne sposoby na mole? Zauważyłam,...
~bezradna
12

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry