Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kursy projektowania i aranżacji wnętrz Niedawno kupiliśmy mieszkanie i nie mamy pojęcia w jaki sposób je urzadzić....
~tomaso
5

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 grudnia 2007

Informacja Czy ktoś miał problemy z firmą Lokum - która buduje domy?
~Majak
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 grudnia 2007

wanny z hydromasazem co myslicie na ten temat? macie moze lub mieliscie? i jakie firmy polecacie...
Madziulka
4

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 listopada 2007

Pokrycie dachu przez firmę czy "fucharza"??? Mamy mały dylemat.... Firma gdzie kupujemy pokrycie dachowe, zaoferowała nam...
asior
6

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 listopada 2007

płyty ceramiczne Witam, Chciałabym kupić płytę ceramiczną tylko nie mam rozeznania czym one...
Perdinka
8

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 października 2007

Dekorator wnętrz Witam, chcialabym urzadzić mojej córeczce pokój, a że jest on mały więc musi...
~ann
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 listopada 2007

Szukamy kafelkarza Hej Czy możecie polecić dobrego i niedrogiego kafelkarza?? Mamy do...
Sysia2006
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 listopada 2007

Poszukuję PILNIE murarza!!!!!!!!! jak w temacie...... pilne, jak znacie kogoś dajcie znać.... Do zrobienia:...
asior
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 listopada 2007

zamiana czy jest możliwa?? jw. mieszkam w mieszkaniu komunalnym-w centrum Wrzeszcza, mieszkanko jest do...
bociany
2

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 listopada 2007

ceny działek no hej, przy tak wysokich cenach mieszkań - postanowiłam rozpocząć...
Lidka
8

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 października 2007

rolety bambusowe wiecie moze gdzie mozna takie kupic w gdansku niedrogo,potrzebuje nietypowy...
anula83
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 listopada 2007

usługi elektryczne wykonuję usługi elektryczne, solidnie tel. kontaktowy 501-70-31-65
kondzio
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 października 2007

Gdzie warto ? Zastanawiam sie nad kupiniem mieszkania malego w dobrej cenie. (o ile obecne...
~Zbyszek B.
8

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 października 2007

odbiór mieszkania Czy zna ktoś dobrego fachowca "od odbiorów"? Sama się na tym nie znam i...
~ani99
4

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 października 2007

kaloryfer Czy ktos może mi polecic firmę lub osobę ktora sprzedaje panelowe kaloryfery...
Monic82
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 października 2007

Nowe mieszkanie Planuję kupić mieszkanie. Czy polecacie jakiegos dobrego dewelopera? Nie...
~PC
11

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 października 2007

Pozwolenie na budowę Czy ktoś wie jak za to się zabrać?
Adam80
2

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 października 2007

budownictwo szkieletowe Witam, czy macie może sprawdzoną firmę ktora specjalizuje się w budownictwie...
Monic82
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 października 2007

umowa kupna mieszkania!!!!!!!! wątek zamknięty !mam do Was pytanko!bo właśnie podpisaliśmy z biurem nieruchomości umowę...
anecia310
8

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44621

postów

4759

wątków

do góry