Widok

A ja dziś odkryłem

dlaczego obywatel pan Manson czcił św. Patryka!!!
Otóż najwyraźniej gdzieś w zaroślach tudzież w leśnych kniejach musiał odkryć wiosnę z tydzień wcześniej aniżeli ja. I pewno jeszcze ją zawstydził tak się zaczaić musiał na nią :)
Skubaniec no :) a przez chwilę tak się ucieszyłem, że mam dobrą nowinę i jestem pionier :D
Dopiero jak odpaliłem hyde to się zreflektowałem.
Egoista i samolub newsami się nie podzielił.

Ale poważnie, pierwszy raz w życiu słyszałem srokę trajkoczącą inaczej niż pepesza albo ckm. Dała mi się podejść, ale chciałem za blisko to se poleciała do nieba.

Udanej niedzieli :D

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
że można zrobić sobie genialne letnie śniadanie, a może nawet obiad.

Wczoraj trochę się zasiedziałem przy wieczornym grillu, było za dużo jedzonka i za dużo wina. Ale szczęśliwie wczoraj ugotowałem zupę, która na dzisiejsze śniadanie jak znalazł.

Nazbierałem czapkę dzikich śliwek. Są wielce kwaśne, nawet gdy są słodkie, więc dodałem dobrą porcję cukru, parę goździków, połamałem ususzony kawałek skórki limonki i taki sam cytryny, odrobina cynamonu, zalałem wodą i całość zagotowałem, a na noc schowałem w piwnicy.
Dzisiaj rano wkruszyłem sobie do miski białego twarogu i zalałem go dwoma chochelkami śliwkowej zupy. Wiecie co, poezja. Polecam, póki można nazbierać dzikich śliwek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anka kup mrożone slagroomsoesjes i rozmroz.
Nożem naloz na górę dużo nutteli.

Nie jem słodyczy.
Ale pyszne!!! Serio, serio.

To dziś odkryłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A szkoda. Może to przywołałoby wiosnę? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie dziś 3 dni wstecz.
Zakwitł kwiat na żółto pod krzakiem jeżynomaliny.
Poczyniłem fotę.
Nie wkleję.
O!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
że wędrowanie po tropach wilczurka jest wielce fascynujące.

W nocy spadł śnieżek, niedużo, ale centymetrową warstwą pokrył wszystko. Już wcześniej widywałem podczas wędrówek tropy wilczurka, ale dzisiaj rano zostawił ślady, że ślepy by trafił. Więc razem ze sforą, początkowo zjeżoną i nieufną, powędrowałem jego tropem. Wróciliśmy po dwóch godzinach zajechani przełajami po lesie :-)) Wilczurka nie widzieliśmy, ale on nas zapewne tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba nie na dobry sen, boć pisałeś, że nie potrzebujesz ;)

Dobranoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... że wino śliwkowe wcale się źle nie klaruje. Wszystkie mądre głowy mówią o trzyletnim co najmniej okresie leżakowania, a ja dzisiaj zlałem i zabutelkowałem nastawione w zeszłym roku wino z ałyczy, to w stylu chińskim dla Szuroczki. Jakieś 27 l. Jest kapitalne, a robiłem je po raz pierwszy. Ma klar, kolor, słodycz i kwasowość jak należy. Śliwka to genialny owoc na słodkie wina.
Życzę dobrej nocy i idę przed snem wychylić ...stą szklaneczkę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jeszcze ładniej.
:)

A one wystają z plecaka? (ustalmy, że masz plecy i plecak, )
Te Macusie.
Zwisają?
Ruszają się?
Pachną czym?
Koloru rozumiem nie mają?

Mama w worze plecakowym, no dobra.
Oj` Stworek zaczynam się bać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, nie. Macusie mamusi. :)
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Macusie?
Mamusie macusi.
Tak ładniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobra, wydało się. To macki. Macuszki, macunie, macusie. Wyrastają z tyłu pleców. I jest ich więcej niż dwie!
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stworek pomyliłem się.
Z lewej masz ucho.
Zapomniałem.
Coś ze słonia.
Kawał szczęścia i system chłodzenia.

Dobra, idę bo bredzę.

ps pan od mięs się coś nie odzywa.
Może wpadł, we własne wnyki?
Żeby mieć publiczność pseudo leśny trza być leśny.
Mogę Cię tego nauczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak Ty się odżywiasz?
Lecisz na jednym skrzydle?
I co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stwór no przecież...
Sama przypatrz i powiedz:

Z prawej to coś to kawałek plecaka co nosisz na plecach. (widać tylko bok)
Z Lewej... z lewej masz skrzydło podniesione do góry, jak Bielik Nasz z Godła.

Jeniu.
Ty Stvoriczko nie masz łap.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wypraszam sobie. Na portrecie łapki są cztery.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...przyprawami natrę

...nad ogniem przypiekę, pociacham i zawekuję ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O Stworek.

Ty nie masz rąk.
Masz zęby.
I czerwone podniebienie.

No co?
Tak masz na portrecie.

;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
własnoręcznie owoców narwę, kwiatów natnę i przyprawami natrę ;)
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A skąd wiesz, że piękna, przecież nie po tym zdjęciu obok, boć przecież to nie ja :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Śpij już C, bo sforę obudzisz i znowu będziecie wyć do rana.

Pani Vilette pięknaś i taka kruchaś, że aż serce ściska się staremu człowiekowi. Będę Panią nagabywać na odwiedziny w leśnych ostojach, własnoręcznie owoców narwę i kwiatów natnę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

muza na dziś (787 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Młody alkoholik - Dramat, z którego pragnę wyjść, a nie umiem. (156 odpowiedzi)

Witam wszystkich którzy odwiedzili mój temat. Wiem, że tekst jest dość obszerny, ale chciałbym w...

Grajdołki (241 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry