Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bitwy Pod Płowcami Gdańsk // Sopot ?? Witam jestem z kalisza latem wybieram sie do Sopotu a moji znajomi mieszkac...
~mattcardan
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 maja 2008

Szukam majstra co położy płytki na balkonie Cześć, szukam kogoś kto by położył płytki na balkonie (gres) i za ile?
Ewela25*
6

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 maja 2008

Agenta nieruchomości z licencją zatrudnię Pilnie zatrudnie osobę z licencją posrednika w obrocie nieruchomosciami....
~DanielS
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 maja 2008

TBS Gdańsk MOTLAWA partycypacje odkupię. poszukuję mieszkania małego( kawalerka, lub 2 pokoje)
~ja22
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 lutego 2008

transakcyjne ceny mieszkań Mam prośbę do osób które sprzedały lub kupiły w ostatnim czasie (w tym roku)...
~jaga2
2

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 8 maja 2008

budowa domu z drewna - firma hej, poszukuje sprawdzonej firmy budowlanej, ktora oferuje kompleksowe uslugi...
igrazka
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 maja 2008

Wodomierze - remont lazienki Mamy zamiar przeprowadzić remont łazienki. Niestety wodomierze są usytuowane...
~WiM
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2008

Instalacja grzewcza Witam. Mam pytanie. Czy ktoś orientuje się ile kosztowałoby mnie położenie...
~jack
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2008

Budowa domu-szukam sprawdzonej firmy! Poszukuję firmy do budowy domu-stan surowy. Prosze o sprawdzone, polecane...
wakacje2007
2

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2008

ile tak naprawde kosztuje mieszkanie na Przymorzu? Mam do was pytanie. Ceny mieszkan za 45 m na Przymorzu w bud. 4 pietrowym z...
~tosia
3

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2008

Prosze o odpowiedz Jezeli cos to tez sie interesuje
~rozaliana
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 maja 2008

DANMAR Czy komuś z Was ta firma budowała dom? www.danmardomy.pl jeśli tak -...
AgusiaGda
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 maja 2008

Dekarz/blacharz szukam Witam, szukam dekarza/blacharza,prosze o informacje jeżlei ktoś zna godnego...
~onasopot
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 maja 2008

elewacja orientujecie sie moze jaki jest koszt samej elewacji domu, bez ocieplenia...
Madziulka
3

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 maja 2008

TBS Gdzie trzeba sie udać żeby dowiedziec sie o cos o TBS, tzn. co trzeba zrobic...
alex
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2008

potrzebny fachowiec Pilnie poszukuję osobę, która przeprowadziłaby kapitalny remont mieszkania....
~Marek Hilla
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2008

TBS- jak sie mieszka?? czy waszym zdaniem Tbsy sa oplacalne?? Na czym to dokladnie polega?? jak...
demolka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2008

OTBS ul. Przywidzka 506- co sie dzieje? OTBS wstzrymal budowe sprzedanych mieszkan w budynku 506 . Podobno byl juz...
~bozena
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2008

ogrzewanie domku witam fachowcow od ogrzewania czy ktos moze mi poradzic jaki piec mam...
~beacia10
6

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 października 2007

obwodnica północna poszukuje informacji na temat planowanego przebiegu obwodnicy północnej przez...
~nika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44698

postów

4765

wątków

do góry