Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Słabo wątek zamknięty w nocy z sob/ndz odbywała się impreza z okazji SuperBowl. To już tradycja że...
~Lukas
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

Obsłuba wątek zamknięty Witam Byłem dzisiaj z rodziną na przedstawieniu dla maluchów. Dziecku się...
~Dawd
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Kiepsko wątek zamknięty Znam to miejsce sprzed kilku lat. Niestety zmieniło się i to bardzo. Cos co...
~Sław
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 stycznia 2016

Zamknąć i zapomnieć wątek zamknięty Po dłuższej przerwie chcieliśmy skorzystać z usług restauracji.Kiedyś...
~Mirek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 listopada 2015

Nieporozumienie wątek zamknięty Nawet nie warto zaglądać.Zmiana na wielki minus. Jedzenie niesmaczne bez...
~były klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

ciekawe miejsce ale wątek zamknięty Rzadko korzystam z restauracji ale jest smacznie, miła obsługa ale jak w...
~salsowiczka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

naprawde polecam wątek zamknięty Dzis bedac z dziecmi w aquaparku przypadkowo tam trfilismy synek chcial...
~Anis
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

kabaret na tarasach wątek zamknięty Dnia 30 sierpnia wybraliśmy się na kabaret Hrabi. Występ zaczynał się...
~Aga Z.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 września 2014

Polecam kuchnię wątek zamknięty Pomimo że mało znane miejsce, bywamy. Bardzo smaczne jedzenie zarówno z menu...
~Julia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lipca 2014

Bardzo przyjemnie wątek zamknięty nie ma się do czego przyczepić - piwo jest, wódka jest, zakąski są, mecz w tv...
~zgadnij kto?
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

pyszne jedzenie polecam!!! wątek zamknięty Kolejny raz to klimatyczne miejsce mnie zachwyciło! Jedzenie było...
~wymagające podniebienie
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

Bardzo fajna restauracja, dobra kuchnia, ciekawe miejsce wątek zamknięty Restauracja w klubie Pick & Roll naprawdę jest godna polecenia, jedzenie...
~Roman
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 września 2012

Godne polecenia miejsce !! Rewelacyjna kuchnia, mało znany lokal, tanie jedzenie ! wątek zamknięty Będąc przejazdem w Aquaparku natrafiłem na to dziwnie nie reklamowane...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 września 2012

Polecam wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzenie, ładnie podane. Miejsce naprawdę godne polecenia ale...
~Janusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Uwaga na barmanów i kelnerki wątek zamknięty Impreza może i fajna, ale chciałam wszystkich ostrzec przed barmanami!...
~Tancerka salsy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

Iwi - opinia wątek zamknięty Byłam na koncercie Krystyny Stańko - koncert udany, piękna muzyka,...
~Iwi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 października 2011

Fajnie ale mogłoby być jeszcze fajniej wątek zamknięty Do klubu Pick roll wybrałam się z koleżanką w piątkowy wieczór specjalnie na...
~Alicja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2011

godne polecenia wątek zamknięty Bardzo miła i kompetentna obsługa, pomocna. Miła i sympatyczna atmosfera....
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2011

uwaga na jedzenie, obsługę . . . . na wszystko wątek zamknięty Nie lubię się rozpisywać więc do rzeczy. Miałem poważne dolegliwości...
~TB
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2011

Zawiedziony wątek zamknięty Byłem na imprezie salsowej w piątek Niestety jestem bardzo rozczarowany. Co...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

36

wątków

do góry