Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sprzedam mieszkanie na Wiszących Ogrodach Witam, Poniżej link do ogłoszenia, serdecznie polecam!...
Perdinka
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 lipca 2008

zabudowa balkonu witam forumowiczów :) szukam informacji nt firm zajmujących sie zabudową...
kawoszka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2008

Gdańsk - kablówka Witam, Planuję przeprowadzkę do Gdańska (Wrzeszcz, rejony skrzyżowania Ul....
~ourname
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2008

Krany do łazienki- bezdotykowe Chce wymienic w lazience krany na bezdotykowe, ale jestem kompletnie zielona...
~malina
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2008

nieuczciwi dewloperzy Czy zna ktoś z Was deweloperów których nalezy sie wystrzegac? nieuczciwych?...
Olax
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2008

MEBLE DO ŁAZIENKI POTRZEBUJE MEBLE DO ŁAZIENKI NA WYMIAR W ROZSĄDNEJ CENIE TEL.667 310 113
efta86
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2008

wymiana okien Zamierzam wymienić okna. Kogo polecacie, a przy okazji kogo nie...
~karol 90
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lipca 2008

POSZUKUJE GARAZU WRZESZCZ Poszukuje garazu do wynajecia w Wrzeszsczu okolice ul. Kilinskiego tel. kont....
~ajentka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2008

kredyt a własność??? Witam, Mój chłopak bierze kredyt na mieszkanie. Razem się wprowadzamy i...
jasia
3

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 lipca 2008

kanapy MAZUR - farbująca tapicerka Czy ktoś, kiedyś reklamował meble tej firmy?? Kupiliśmy kanapę i byliśmy...
Aleafera
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 lipca 2008

kredyt złożyliśmy wnioski w kilku bankach (Millenium, Polbank, mBank, Nordea) i...
sobek
6

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 lipca 2008

CEKOLOWANIE szukam kogoś, najlepiej jakiegos pana, który wycekolowałby mi pokój w...
~Kamila3105
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 lipca 2008

poszukuje do sprzatania Poszukuje albo sprawdzonej firmy sprzatajacej albo solidnej i uczciwej pani...
~putrajaya
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 lipca 2008

FARBA SILIKATOWA SPRZEDAM!!! Witam , mam do sprzedania 40 wiader (po 10l) farby silikatowej elewacyjnej...
~iza28
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 lipca 2008

jak to jest z amerykanskimi rozmiarowkami? pomocy witam czy jest mi ktos w stanie opisac "po naszemu" ;) merykanska dziecieca...
Dagger
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 lipca 2008

kafelki Czy moglibyście mi napisać ile średnio kosztuje położenie kafelek za metr....
Monic82
10

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 czerwca 2008

osiedle Castilla na Kowalach ostatnio byłem zapoznać się z mieszkaniami na tym osiedlu www.castilla.pl i...
ralfxxx
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 lipca 2008

ile to kosztuje?? ile kosztuje ziemia i ile jej trzeba kupić by wybudowac mały domek...
agulinkaaaa
6

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 czerwca 2008

Zamienię mieszkanie na duży kwaterunek 2 pokojowe mieszkanie 49 M2, włas. Gd-Zaspa, pierwsze piętro, winda, loggia,...
~Mart
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 lipca 2008

Przyjme niepotrzebne już materiały budowlane Witam serdecznie, przyjmę zbędne już materiały budowlane, które pozostały po...
~pislaw77
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 lipca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44622

postów

4759

wątków

do góry