Dom i mieszkanie Kupujesz mieszkanie? Budujesz dom? Starasz się o kredyt? Napisz gdzie najlepiej się mieszka i kogo zatrudnić aby remont nie trwał wiecznie a prace zostały wykonane perfekcyjnie. Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Co sądzicie o mieszkaniu w Pruszczu Gdanskim? Wiele osób mówi,że Pruszcz Gdański to sypialnia Gdańska do tego duże korki...
~Kasia
5

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2009

PARKIET-CZYM MYC? Jak pielegnowac parkiet? doradzcie,jaki płyn pasty itd?
~zuuza
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 maja 2009

domki letniskowe...kaszuby? Witam, gdzie znalesc duzo ogloszen na temat domkow letniskowych na...
~As
3

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 maja 2009

Kredyt Hipoteczny Witam Osoby zainteresowane kredytem bądź limitem hipotecznym, zapraszam na...
~Karol Jasiewicz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 maja 2009

Oddam szybko zestaw mebli w stanie bardzo dobrym! Oddam szybko zestaw mebli w stanie bardzo dobrym. Kanapa dwuosobowa, 2 fotele...
~Michał
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 maja 2009

Poszukuję fachowca do generalnego remontu. Potrzebny od zaraz;) Potrzebny fachowiec do remontu mieszkania, w stanie developerskim. Do...
~Gosia
6

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2009

jak nisko zacząć negocjacje. Witam, przymierzam się do negocjacji mieszkania na Morenie u jednego z...
Pedros300
13

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 lutego 2009

Remont Witam ,kilka razy czytalam tu na forum ze poszukiwani sa panowie do remontow...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 maja 2009

gdzie zamieszkac w Trojmiescie?? bardzo prosze o rady rodowitych mieszkancow;)) Witam wszystkich mieszkancow Trojmiasta ;))) Bardzo potrzebuje Waszej...
~ja
14

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

drzwi zawnętrzne Drzwi zewnętrzne używane przyjmę. Teren: Trójmiasto. Mój mail: robkow16@wp.pl
robkow16
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 maja 2009

niechciana niespodzianka- czy dociekać odszkodowania? A więc od początku: Kupiliśmy mieszkanko od dewelopera. Między salonem a...
~Kasia
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2009

Deweloper Activia? Co sądzicie Państwo o deweloperze Activia. Chodzi mi o osiedle"Zakątek...
~własne m
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2009

szukam pana do remontu Witam, szukam solidnego pana do remontu mieszkania (cekolowanie, szlifowanie,...
patanna
2

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2009

lecą szyby w Horyzoncie na Przymorzu Mieszkam w budynku Horyzontu na Przymorzu , w ubiegłym tygodniu około...
mikaj
5

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2009

"przesunięcie" ściany witam! poszukuję kogoś, kto wykonałby prace związane z "przesunięciem" sciany...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2009

rynek pierwotny hej, proszę o lokalizacje nowych osiedli wszystkich deweloperów. dzięki
~okruszek_
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2009

mieszkanie do wynajęcia pilnie i mój chłopak szukamy mieszkania do wynajęcia ale takiego w...
edytka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2009

~gimi
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2009

Porada w kwestii kupna lokalu Witam ! Zamierzam kupić mieszkanie w Trójmieście na rynku pierwotnym. Wybór...
~katie
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2009

KOWALE witam czy ktos z Kowali moze mi pomoc i doradzic jaka siec kablowa i internet...
~majka245
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44622

postów

4759

wątków

do góry