Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wynajem dla turystow. Witam, czy mozecie podzielic sie swoimi opiniami na temat wspolpracy z...
~naciagacz, corka dewelopera haha
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Administrator Gdynia Witam proszę o namiary na dobrego i uczciwego administratora naszego budynku
dana20
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Stalko nieruchomości - czy warto? Witam, czy ktoś z państwa miał umowę pośrednictwa z tym biurem? Zastanawiam...
~sprzedająca mieszkanie
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 grudnia 2016

Alex T Great Czy ktoś współpracował z tą firmą? Widziałem mieszkanie na sprzedaż i ta...
~AH
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 grudnia 2016

Nie do końca uczciwi pośrednicy... Właśnie znalazłem ogłoszenie sprzedaży mieszkania z biura nieruchomości za...
~vivi
12

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Tbs czy warto tak kupować Witam poradżcie prosze czy warto kupować TSB
~KOBIETKA
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 października 2016

Lepiej nie dzwonić do Homebroker Gdzieś miesiąc temu zadzwoniłam do HB (chyba tak określa się ich w skrócie) w...
~Iga
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Potrzebny dobry pośrednik sprzedaży Szukam na stronach i wydaje mi się wszystko pięknie, efektywnie i takie tam....
inka5
10

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Pośrednik sprzedający mieszkanie bez umowy? Co o tym sądzicie ? Znajoma sprzedaje mieszkanie i z jednej strony...
~Iga
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 maja 2015

biuro welcome home broker nieruchomości Kto zna to biuro , proszę o opinie .
~ad
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lipca 2016

Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Gdynia Batorego 20-24 oraz jego Administrator ABK3 Zarząd Wspólnoty Gdynia ul. Batorego 20-24 walczy z 88 letnią członkinią...
wie-max
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

Charbrowo-Pomorskie mieszkanie z wadą prawną Witajcie, chcieliśmy kupić mieszkanie w pomorskim. Znaleźliśmy dobrą ofertę w...
Iwona0712
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2016

Zarządca Nieruchomości - poszukiwany, polecany, odradzany. Mieszkam w jednej z kamienic na gdańskiej starówce. Jak większość okolicznych...
juloo
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 listopada 2015

Licytacje komornicze Podobno na licytacjach komorniczych można trafić na całkiem korzystne oferty...
~bartlomiej
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

Sprzedaż bez pośrednika witam, Czy ktoś z forumowiczów, czy waszych znajomych, rodzina sprzedawała w...
~Maja
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2014

Ile procent prowizji biorą pośrednicy nieruchomości? wątek zamknięty na poczatku przyszlego roku chcemy kupic mieszkanie i w zwiazku z tym...
sanszajn
43

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 grudnia 2011

Veidik - proszę o opinie. Czy ktoś zetknął się z tym zarządcą? Będę wdzięczna za wszelkie opinie.
~RADODIA
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Administrator/zarządca - polećcie jakąś sprawdzoną firmę Polećcie jakąś sprawdzoną firmę zajmująca się administrowaniem budynków.
~Anita
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

Jak wybrać dobrego pośrednika nieruchomości? wątek zamknięty Witam, Poszukuję dobrego i solidnego pośrednika nieruchomości, któremu chcę...
~Malwina
29

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

Pośrednictwa a Świadkowie Jehowy Mama pytanie do osób z forum: Czy ktoś wie dlaczego pośrednicy obrotu...
~Mikołaj
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry