Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maciej - opinia wątek zamknięty Obsługa klienta mierna. Żeby zakupić bilet na pociąg proponuje udać się tam...
~Maciej
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 listopada 2019

Pomocna dłoń wątek zamknięty Mieszkam w Bydgoszczy, dziś jechałam może z drugi raz skmką. Niestety...
~B. N.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 stycznia 2018

Bilety wątek zamknięty tragedia !!! Kolejka DŁUGA, sporo osób kupuje bilety " do przodu". jedna...
~Megi
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 października 2019

obsługa pasażera-Gdańsk-Oliwa. wątek zamknięty Jest 28 sierpień 2019r. Tak 2019 roku. Godzina 14,40 czynna tylko jedna...
~Cezary Kryński
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Ola - opinia wątek zamknięty Jak można pozostawić pasażerów potrzebujących skorzystać z windy z informacją...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 czerwca 2019

Wszystko ok oprócz kasjerki wątek zamknięty Pani kasjerka, naburmuszone i nierozumne monstrum w przetłuszczonych włosach...
~Bartek Trawicki
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 maja 2019

dramat!!!! wątek zamknięty O godzinie 15:52 odjezdza Pociag, przyjeżdżam o 15:35 żeby wcześniej kupić...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2018

Bardzo nie miła obsługa! wątek zamknięty Pani w kasie ok.50-60 lat (siwe włosy i okulary) bardzo nie przyjemna w...
~Dominika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

siwowłosa Pani na kasie cały czas krzyczy i wyzywa innych wątek zamknięty Dworzec ładny, zadbany, wszystko jasno napisane na peronach, ale jest jeden...
~Maria Piechowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

Bardzo miła pani w kasie wątek zamknięty Fakt była czynna tylko jedna kasa i 2-3 minuty trzeba było poczekać, ale pani...
~Pablo
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Kasjerka wątek zamknięty W średnim wieku (50-60), w okularach, krótkie włosy. Jeżdżę dość często i za...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

cc wątek zamknięty niestety moja opinia też będzie nie dobra. zakupiłem w oliwie bilet z 30...
~viko
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

Pomyłka kasjerki! wątek zamknięty Kobieta na kasie sprzedała mi bilet na ten sam dzień w którym ten bilet...
~Agata
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2016

Niekompetentna kasjerka wątek zamknięty Zjawilem sie 20 minut przed odjazdem pociągu i ledwie zdążyłem kupić bilet...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

skandaliczna obsługa w kasach na dworcu PKP wątek zamknięty Zostałem źle potraktowany w dniu 10.12.2015 o godz.16 z minutami .Kasjerka...
~Walter
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry