Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
co z WOT jestem na kwarantannie wyjsc nie moge za co mam zyc?
~imigrant
5

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2020

Dla kogo Pracuje nasz Rząd???? chemitrails nad głowami. A w Gdańsku Budują piękny niczym centrum handlowe...
~anonim
9

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 maja 2020

Zakrywajcie twarz Pracuje w kwiaciarni proszę zakrywajcirnte swoje mordy a nie maseczkę mam w...
~anonim
12

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 maja 2020

Ustawa 447- reparacje Rzydowskie Kto nie zna treści tej ustawy powinien się z nią zapoznać gdyż jest to ściśle...
~anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 czerwca 2020

Nie przestrzeganie zasad sanitarnych w przedszkolach Witam serdecznie czy ktoś wogole interesuje się co dzieje się w trójmiejskich...
~Magda
18

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 maja 2020

H.A.R.P - wyniszczanie terenu... Za 3lata będzie tu pustynia .. brawo dla naszego Rządu, kimkolwiek jesteście...
~anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 maja 2020

Smugi nad głowami Trojmiasta Nowy oddział Onkologii w Gdańsku ma z tym wiele wspólnego...
~anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 maja 2020

Podziemne bazy wojskowe wroga na naszych terenach.... A gdzie?? Tam gdzie prowadzone byłby badania nad gazem łupkowym. Prymitywny...
~anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 maja 2020

Covid-19 : Co w Polsce poszło nie tak ? Czy ktoś umie zinterpretować ten wykres ? Dlaczego w Polsce wykres nie idzie...
~Skydiver
14

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 maja 2020

Czy szczepionka na covid19 jest potrzebna? Już udowodniono, że realna śmiertelność covid19 jest zbliżony do sezonowej...
~Świat zwariował
37

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 maja 2020

Oficjalnie dane. Tylko 200 osób nie miało innej choroby Od początku pseudo pandemii do 19 Maja spośród zmarłych na tego covid19 tylko...
~Świat zwariował
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 maja 2020

dlaczego nikt nie pisze o sytuacji w szpitalu w Malborku??? że przyjęto na oddział osobę, której nie zrobiono przed przyjęciem testu, a...
~wkurzona!
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 maja 2020

Kościół w czasie zarazy Czy racje na Pan Gądecki mówiąc : szpitale leczą choroby ciała, a kościoły...
~Skydiver
49

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Dyrekcje szkół: czy was też próbują odstraszyć od posyłania dziecka do szkoły? Dyrekcja w szkole mojego dziecka zaproponowała warunki, na których dzieci...
~Niesmak pozostał
11

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 maja 2020

Podróż SKM Trójmiasto ... Dzisiaj tuż przed południem postanowiłem wybrać się z Gdyni do Gdańska SKM....
~Ted.
4

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 maja 2020

Leki zamienniki Wobec słabej dostępności leków, mam pytanko do aptekarzy (które pewnie...
~anonim
8

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 kwietnia 2020

Dlaczego chcą nas wyszczepić? Jak możesz stworzyć taką chorobę, aby zmusić cały ŚWIAT do przyjęcia jednej...
~Świat zwariował
30

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 maja 2020

Epidemia sars-cov2 we Włoszech Wiele osób tłumaczy sobie zasadności restrykcji wprowadzonych w Polsce w celu...
~Świat zwariował
9

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 maja 2020

unia i co z tego? tam, gdzie lekarze czekaja na pacjetow, tam gdzie wszyscy sa...
~anonim
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2020

Znieście obowiązek Masek dla Dzieci! Serca NIE Macie?! Dzieci są ufne, pilnie przestrzegają nakazu noszenia maseczek i to one...
Dariusz_Salamon_pl
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 maja 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry