Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
czy będzie coś nowego? Witam Mam prożbę, czy ktoś mógłby nadać jakis fajny temat? chciałbym poczytać...
Antyspołeczny
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 lutego 2003

POSZUKUJ ... MARZ ... ODKRYWAJ ... Witam !! Chciałem się podzielić z Wami jednym z moich ulubionych cytatów,...
~Krzychu_25
9

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 lutego 2003

zaparcia u niemowląt Czy ktoś z was zna skuteczne, domowe sposoby na zaparcia u niemowlęcia (9...
~karola
7

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 27 stycznia 2003

Rohan Riders O rany!!! Oni byli po prostu boscy! Wyszlam z kina i ... zariolo się od...
~King Kong
7

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 31 stycznia 2003

K.... gadac sie z wami nie chce! jak w temacie - rece opadaja gdy was sie czyta. Jestescie zgraja...
~Kosiara
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 7 lutego 2003

tajemniczy swiat snu czy ktos ma moze odsprzedac (pozyczyc) ksiazke pt. " tajemniczy swiat snu"...
~mumin
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 lutego 2003

Poszukiwanie sensu istnienia Witam, już od dłuższego czasu próbuję dotrzeć do jakiejś organizacji...
~Gizmo
18

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 5 lutego 2003

...na temat idealow Zranilem kiedys kobiete, ta kobieta byla moja zona. Ja bylem jej idealem do...
~Ramzes
8

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 3 lutego 2003

Walentynka dla nienadchodzącej Aniele mój! Jesteś moim światłem. Rozjaśniasz mroki mojej duszy. Zapełniasz...
gamrep
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 14 lutego 2003

Miłość - stan wewnętrzny czy zewnętrzny? No właśnie - czy miłość jest "stanem", który spada na nas z zewnątrz,...
gamrep
8

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 6 lutego 2003

samotność w wielkim mieście :-) ...jak to możliwe że wokół tyle się dzieje, mnóstwo ludzi, miejsc tętniących...
~ania
13

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 16 stycznia 2003

Pytanie, w szczegolnosci do dziewczyn Mam 26 lat i nie mialem do tej pory dziewczyny. Wczesniej nie odczuwalem...
~zaniepokojony
12

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 7 stycznia 2003

Mężczyzna idealny. Dziewczyny, kobiety napiszcie jaki powinien byc mężczyzna idalny... (Chcę...
gamrep
35

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 29 stycznia 2003

Walentynki 2003 --==Drodzy użytkownicy Trójmiejskiego Forum !!!==-- Już za kilka dni wielkie...
Dario
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 4 lutego 2003

CZY WWIOZE KOTLETY DO SZWECJI??? Czy ktomus z Was udalo sie wwiesc domowe jedzenie do Szwecji. Np. przeszedl...
~Magda
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 6 lutego 2003

chce sciagnac fajna muze? chciałabym posłuchac jakiejs najnowszej muzyczki mp3 i ściagnac ja...
~Marta
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 lutego 2003

życzenia dla galluxa gallux domagał się życzeń imieninowych a brakuje tak jakoś miejsca na tego...
~mama
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 30 stycznia 2003

dlaczego... Chcialam jeszcze raz sprobowac ratowac moje malzenstwo... Poszlismy razem na...
~Ka.
9

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 lutego 2003

szowiniści górą Mam jednozasadnicze pytanie czy którys z was spotkał inteligentna dziewczyne,...
~Homer
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 lutego 2003

Na pocieszenie ... ... dla WSZYSTKICH: “O, wędrujący przez mroczną krainę, nie...
~King Kong
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 lutego 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212783

postów

8724

wątków

do góry